TopStar

28. prosince 2017 12:55

Hvězdy se oblékly do vánočních svetrů! Komu to nejvíc slušelo?

Jaký je jeden z nejdůležitějších symbolů Vánoc? No přeci vánoční svetr, ne? A čím teplejší a extravagantnější, tím lépe! Svetry s jeleny, vánočními stromky či Ježíšem má téměř každý. A hvězdy nejsou výjimkou. Letos o Vánocích si tyto svetry pořídili David Beckham, Will Smith a mnozí další. A jak to dopadlo? Podívejme se na to!

Tím, kdo se v letošním roce rozhodně lišil, tak byl Will Smith. A celkově jeho rodina. Na všechny členy své rodiny se totiž nasoukat tyto světry nerozhodl hollywoodský herec, ale jeho žena! ‚‚Pomozte mi někdo! Jada nás přinutila vzít si tyhle hrozné svetry na sebe. Snažila se až moc! A to teprve začala,“ napsal herec humorný komentář ke své fotce na Instagramu.

Mezitím si i Miley Cyrus stihla vyzkoušet tradiční vánoční svetr. A ne jeden, rovnou dva! Na jednom ze svetrů je vyobrazen sám Ježíš. ‚‚Všechno nejlepší, Ježíši,“ okomentoval fotku Miley její přítel Liam Hemsworth.

O letošních Vánocích je svetrový trend zřejmě aktuální, proto si ho nenechali ujít ani hvězdný fotballista a miláček dam David Beckham, herečka Reese Witherspoon, nenapravitelný vtipálek Ozzy Osbourne či hvězda kapely Maroon 5 Adam Levine. Kdo vypadá nejlépe, a kdo zas nejvtipněji, to zůstává na vás!


Přečtěte si také