TopStar

16. června 2015 13:56

HYENISMUS! Rodina Paula Walkera se soudí s jeho kamarádem. Co mu ukradl?

Kamarád zesnulého herce mu prý po smrti vzal sedm vzácných kousků z jeho sbírky. Některé z nich si s Paulem zahrály i ve filmech.

Ano, tušíte správně. Celý soudní spor se točí kolem sedmi nabušených kár, které měl Paul Walker ve své sbírce. Paulův otec William Walker v soudních dokumentech uvádí, že je ukradl Richard Taylor, který herci pomáhal s vybudováním jeho impozantního vozového parku.

Rodina tvrdí, že bezprostředně po Paulově tragické smrti při bouračce 30. listopadu 2013 odvezl Taylor sedm vozů z jeho garáže na neznámé místo a od té doby je odmítá vrátit. Pozůstalí chtějí všechny zpět a navíc žádají i finanční odškodnění. Paul vlastnil nebo spoluvlastnil 32 aut. Mezi chybějícími žihadly je taky jeho oblíbené Porsche GT3 RS.

Paul Walker zemřel při bouračce v kalifornské Santa Claritě. V té době natáčel sedmý díl populárního akčního filmu Rychle a zběsile, který nakonec dokončili i bez něho s pomocí digitálních triků a dvojníků – jeho bratrů Caleba a Codyho. Nakonec se stal čtvrtým nejvýdělečnějším filmem všech dob.

Sdílejte článek

Přečtěte si také