TopStar

2. července 2018 11:05

I dítka Iglesiase a Kurnikovové milují fotbal! Podívejte se, jak fandila

Je to pár hodin, co se odehrál fotbalový zápas mezi Ruskem a Španělskem. Sedmatřicetiletá tenistka Anna Kurnikovová horlivě fandila ruskému týmu. Její životní partner Enrique Iglesias (43) ale držel pěsti týmu Španělska. A komu fandila dvojčata hvězdného páru? Jak to tak vypadalo, bylo jim to úplně jedno. Hlavně, že se hrálo!

Jakému týmu fandila dvojčata se neví, ale rodiče svůj názor dětem "rozhodně nevštěpují". I když byl Nicolas s Lucy nejprve navlečen do dresů španělského týmu, velmi záhy je nekompromisní maminka převlékla do dresů ruských. No, jsme zvědavi, zda ze zpěvákových dětí nevyroste třeba fotbalová hvězda.

Otec Nicolase, dvaačtyřicetiletý zpěvák Enrique Iglesias ale obeznámil svá dítka s fotbalem dlouho před začátkem Mistrovství. Teď už je dvojčatům ale téměř šest měsíců a musí se tak vzdělávat více do hloubky. Uvidíme, zda se hvězdní rodičové pochlubí svými ratolestmi u fotbalu v blízké budoucnosti znovu.

Dvojčata Lucy a Nicolas se narodila 16. prosince v Miami, a že to bylo pořádné překvapení. Do té doby média vůbec nevěděla, že dvojice dítě čeká, natož hned dvě! ‚‚Byli v kontaktu jen s rodinou a svými nejbližšími. Celkově tento pár vede dost uzavřený styl soukromí, média nemají šanci,“ nechal se slyšet blízký přítel obou z dvojice.

Sdílejte článek

Přečtěte si také