TopStar

5. ledna 2018 09:00

I Ošklivka Betty už je v tom! America Ferrera čeká děťátko!

Třiatřicetiletá herečka známá svou rolí Ošklivky Betty rozhodně ošklivka není. O tom vypovídá i fakt, že snědá kráska čeká dítě! A jak je tomu už u hvězd zvykem, Ferrera zveřejnila tuto radostnou zprávu, jak jinak, než na svém Instagramu.

Hvězda někdějšího seriálového hitu ‚‚Ošklivka Betty“ se svým fanouškům pochlubila, že už v roce 2018 se v její rodině objeví ještě jeden člen. ‚‚Čekáme ještě další tvář, kterou v roce 2018 políbíme,“ napsala Ferrera ke svému snímku. Se svým o tři roky starším mužem Ryanem Piersem Williamsem je herečka 6 let a na nedostatek rodinného štěstí si rozhodně stěžovat nemůže.

Hvězdná dvojice se poznala při studiu na vysoké škole. Ačkoli je dnes Ferrera známou hereckou ikonou, v době studií se věnovala mezinárodním vztahům, zatímco její muž naopak studoval kinematografii. Zda ji právě Ryan přivedl k filmu, to nevíme, herečka každopádně filmový svět obohacuje!

Na fotce oba budoucí rodičové prezentují roztomilé dětské body, které má značit přírůstek do rodiny. Dvojice se vzali v červnu 2011 a jejich dítě bude pro oba tím prvním. Herečku Americu Ferreru známe nejen z její role ošklivky, ale i filmu ‚‚Sesterstvo putovních kalhot“, kde si zahrála po boku hvězd jako jsou Alexis Bledel (‚‚Gilmorova děvčata“) či Blake Lively (‚‚Superdrbna“). V roce 2007 se Ferrera dokonce stala podle časopisu Time jednou ze sta nejvlivnějších lidí na světě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také