TopStar

23. března 2018 09:55

I slavní chodí do supermarketu! Angelina Jolie vyrazila s dětmi pro jídlo.

Ve středu 21. března byla herečka Angelina Jolie pod palbou paparazziů. Zprvu se na sítích objevily fotografie jejích 3 dětí společně s bodyguardem na parkovišti jednoho z obchodních center a o něco později oblétly svět fotky herečky samotné. A nebyla by to Angelina, aby i u obyčejného nákupu potravin nevypadala sexy.

Jolie zvolila pro neformální návštěvu obchodu dlouhý černý kabát, kalhoty a obuv italské značky Aquatalia a velmi pečlivě vybírala oblíbené produkty.

Společně s ní na nákupy vyrazila její třináctiletá dcera Zahara a také devítiletý Knox. Děti se držely po boku maminky a pomáhaly herečce s naplňováním vozíku. Z obchodu vyšla Angelina s plnými taškami, tudíž o potraviny byla v jejich domácnosti poslední dobou evidentně nouze.

Připomeňme si, že rozvodové řízení mezi Angelinou a Bradem Pittem je stále v procesu. Zhruba před rokem a půl zažádala Jolie o rozvod, ale oficiálně je jeho ženou stále. Řízení se táhne a jejich společných 6 dětí žije s matkou a s tatínkem jsou v neustálém kontaktu.

O Angelině je známo, že je jednou z módních ikon současnosti. Tak například pro kosmetickou značku Guerlain pracuje Angelina už nějakou dobu, před rokem se nechala kráska natočit do reklamy na parfém Mon Guerlain. V lednu roku 2017 se právě značka na svém Instagramu pochlubila, že její tváří se stane Angelina Jolie a doufá ve spolupráci i do budoucna.

Sdílejte článek
Štítky rozvod Brad Pitt supermarket Angelina Jolie

Přečtěte si také