TopStar

3. srpna 2018 14:00

Ilona Blašková

I sny se stávají skutečností! Která z celebrit si vzala svého fanouška?

I sny se stávají skutečností! Která z celebrit si vzala svého fanouška?

Jessica Alba a Cash Warren

Nestárnoucí herečka Jessica Alba se seznámila s Cashem Warrenem v roce 2005 během natáčení filmu Fantastická čtyřka. Tehdy Warren pracoval jako asistent producenta. Přeskočila mezi nimi jiskra a o tři roky později se vzali. Před několika měsíci se jim narodilo třetí dítě.

Patrick Dempsey a Jillian Fink

Krasavec ze seriálu chirurgové našel svou osudovou lásku v kadeřnictví! Tři roky spolu koketovali a v roce 1999 se vzali. Mají spolu tři děti. A ačkoliv se před pár lety mluvilo o velké krizi, pár ji ustál. A jejich recept? Spousta sexu!

Matt Damon a Luciana Barroso

Tak tomu se říká osud! Hollywoodský krasavec se během natáčení v Miami potřeboval schovat před neodbytnými fanoušky. Zaplul do prvního baru, který měl po cestě. A tam tehdy pracovala krásná barmanka Luciana. Svou prořízlou pusou ho naprosto dostala! V roce 2005 se vzali a tvoří pár dodnes. Společně mají tři dcery a vychovávají ještě Luciany dceru z předchozího vztahu.

Nicolas Cage a Alice Kim

Herec se tehdy teprve s devatenáctiletou Alicí seznámil v baru, kde pracovala. Po několikaměsíční známosti se v roce 2004 vzali. O rok později se jim narodil syn, kterého pojmenovali po rodném jméně Supermana Kal-El. Bohužel jejich manželství je v troskách. V roce 2016 byla Alice médii načapána při nevěře a Nicolas si libuje v alkoholu. Kvůli jeho násilnickým sklonům skončil v roce 2011 za mřížemi.

Julia Roberts a Daniel Moder

Daniel se živý jako kameraman a s Julií se dal dohromady během natáčení filmu Mexičan, kde Julia hrála po boku Brada Pitta. Dva roky na to se rozezněly svatební zvony. Společně mají tři potomky.

Sdílejte článek