TopStar

26. března 2018 13:36

Ilona Csáková a její nová deska! A že vypadá fantasticky

Fanoušci jásají. Zpěvačka Ilona Csáková (47) vydává po dlouhých 10 letech nové album. A společně s novou deskou přichází i Ilonina nová image. Nový vzhled není pro muzikantku nic neobvyklého, své doby byla Csáková známá svými věčnými proměnami a změnami barvy vlasů. Pro tentokrát se ale už nepouštěla do žádných experimentů a z nových fotografií působí jako skutečná dáma.

Právě kvůli nové desce se nechala Ilona Csáková nafotit profesionální fotografkou Lenkou Hatašovou na terase Tančícího domu v Praze. Snímky budou použity na přebal alba a zpěvaačka jen dokázala, že těsně před padesátkou vypadá fantasticky. I když si fanoušci pamatují její vzezření jako žhavá zrzka či svůdná blondýnka, dnes volí Ilona sofistikovanost a její look á la femme fatale se rozhodně povedl.

‚‚Videoklipem to nekončí, ale vlastně celé začíná. Po deseti letech vydávám desku, kterou se ohlížím za těmi dvaatřiceti lety na scéně a zároveň hledím dál. Prostě... Pořád jsem to já,“ napsala Csáková na svém Instagramu a přidala jednu z nejnovějších fotografií, kterou fanoušci řádně ocenili.

Na nové desce se objeví třeba i píseň ‚‚Pořád jsem to já“ a také skladba, ke které před nedávnem vyšel nový klip ‚‚Abych byla IN“. No a komu by to bylo stále málo, může se těšit i na duet s Karlem Gottem ‚‚Pláč“. ‚‚Můj nový song asi mnohé překvapí. Bude to něco, co asi lidé nebudou úplně čekat. Možná budou dokonce v šoku. O to víc jsem zvědavá, jak se bude líbit. Nebudu zapírat, že jsem nervózní a cítím mírné rozechvění,“ nechala se před pár dny slyšet zpěvačka o svém nejnovějším klipu.

O hudbu i text se postarala Patricie, která spolupracuje s mnohými hvězdami jako například Ewa Farna. ‚‚Písnička je o sociálních sítích, mém vztahu i postoji k nim. Vše je pochopitelně bráno s velkou nadsázkou, což snad trkne každého posluchače na první dobrou. Tomu se přizpůsobily i některé mé outfity. Jednomu dokonce říkám sněhulák na diskotéce,“ zakončila se smíchem Ilona.

Sdílejte článek

Přečtěte si také