TopStar

7. července 2015 14:13

Lucie Průchová

Indka z Harryho Pottera: Pamatujete si Padmu Patil, nad kterou ohrnoval nos Ron Weasley? Dnes je z ní opravdu nádherná žena!

Dětská hvězda z Bradavic, představitelka Padmy Patil, ukázala na své Instagramu nové selfies a nám spadla brada! Z malé holčičky je kouzelná bytost, po které touží tisíce mužů.

Afshan Azad, na kterou si určitě pamatujete z Harryho Pottera jako na dívku Padmu Patil, nasbírala na svém Instagramu za posledních pár měsíců 28 000 obdivovatelů, kteří si ji přidali do sledování, a více než 45 000 fanoušků na Twitteru.

Má dokonalou pleť, krásně plné rty a nápadné lícní kosti – dětská hvězda Afshan Azad už prostě není dítě. Od dob Harryho se jako by kouzlem proměnila v sedmadvacetiletou sexy krásku.

Na obou svých účtech nezapomněla zdůraznit, že za své zviditelnění vděčí tvůrcům Harryho Pottera.

Mnoho lidí se vyjádřilo v tom smyslu, že by si Ron Weasley určitě „nafackoval“, kdyby věděl, jak bude Patil vypadat za pár let. Na vánočním plese ve filmu Harry Potter a Ohnivý pohár o ní totiž nechtěl ani slyšet.

Její sestru dvojče – Parvati Patil – si zahrála herečka Shefila Chowdhury. A obě byly spolužačky Harryho Pottera na Bradavické škole čar a kouzel.

Azad, které chtěla být kdysi novinářkou, pokračovala v natáčení ve všech filmech o Harrym Potterovi, ale na školu nezapomněla a úspěšně zvládla obojí.

Její rodina je původem z Bangladéše. Oba její rodiče se už ale narodili a vyrůstali ve Velké Británii.

Předtím, než ji vybrali, aby si zahrála roli Padmy, Azad nikdy nehrála, a přiznala se, že šla na konkurz spíš jen z legrace, jen se tak s kamarády pobavit.

Když svou roli dostala, řekla: „Byl to pro mě ten nejlepší zážitek v životě. Jako by to byl sen! Vždy jsem byla velký fanoušek Harryho Pottera a děkuji, že jsem mohla být jeho součástí.“

Sdílejte článek

Přečtěte si také