TopStar

22. listopadu 2018 10:43

Tereza Šulcová

INSTAGRAM: Demi Lovato přestala sledovat Selenu Gomez a Nicka Jonase!

Americká zpěvačka Demi Lovato přestala sledovat své blízké přátele. Chvilku poté, co byla propuštěna z protidrogové léčebny, si Demi pročistila i svůj seznam přátel na Instagramu. Jak sama uvedla, chce se nyní soustředit sama na sebe a vyhnout se negativním vztahům. Co tím chtěla zpěvačka říci?

Demi Lovato a Selena Gomez byly nejlepší kamarádky. Obě talentované zpěvačky, slavné a úspěšné. Jejich vztah ale narušily tvrdé drogy, na kterých byla Demi několik let závislá. Sama přiznala, že pro ni byl problém být střízlivá. „Nedokázala jsem vlézt do letadla bez toho, abych v sobě neměla vodku a kokain, takže jsem před letadlem v autě zvracela, aby nikdo nic nepoznal a mohla jsem nastoupit bez problému,“ uvedla kdysi. Demi se šla následně léčit a když už to vypadalo, že je v pořádku, přijela k ní sanitka a ukázalo se, že se předávkovala heroinem. Opět nastoupila do protidrogové léčebny a nyní, jak sama uvedla, se chce soustředit pouze na sebe a vyhnout se jakýmkoliv složitým vztahům.

Nečekaně přestala sledovat svou nejlepší kamarádku Selenu Gomez, Nicka Jonase a raperku Iggy Azaleu. Se Selenou Gomez byly nerozlučné kamarádky, ale Selena nyní trpí vážnou nemocí a Demi pravděpodobně nechce být zatěžována jejími problémy. Se zpěvákem Nickem Jonasem si bývala také hodně blízká, jednou dobou se i spekulovalo, že tvoří pár. Zpěvák ji jako jeden z mála podporoval i v době, když šla poprvé na léčení. S raperkou Iggy nevycházejí už delší dobu. Sama raperka zpěvačku Demi "odsledovala" na svém Instagramu. Dříve spolu často vystupovaly a nyní je velkému přátelství konec.

Sama Selena Gomez má těď závažné zdravotní problémy. Před necelým rokem prodělala transplantaci ledviny od své kamarádky a je i nadále těžce nemocná. Nikdo si však nemyslí, že jsou za tím drogy. Zpěvačka trpí nemocí zvanou lupus, což je autoimunitní onemocnění, které nejde zcela vyléčit, ale pouze zmírnit léky. Jak uvádí server Nadaceledviny.cz, je to nemoc, kdy imunita pacienta útočí proti vlastním tkáním a nejvíce postihuje kůži, klouby, ledviny, mozek a srdce. I samotné těhotenství je pro tyto pacientky rizikové.

Sdílejte článek
Štítky Selena Gomez Demi Lovato

Přečtěte si také