TopStar

8. června 2015 16:01

Lucie Průchová

Internet dojímají fotky Justina Biebera s malým klučinou. Přivydělává si snad jako au pair?

Ne, je to jinak, Justin Bieber se rozhodl věnovat svůj čas rodině. Vzal svého malého brášku na nákupy. Šli společně nakupovat.

Fanynky zpěváka se pod fotografií, kterou Justin vystavil na svých stránkách, rozplývaly něhou. Prý je Justin tak neskutečně „sladký“ v doprovodu svého pětiletého bratra Jaxona. Prý je „rozkošné“, jak se o něj stará, jak ho drží za ruku.

Justin strávil se svým bratrem celé odpoledne, chodili po obchodech, samozřejmě v doprovodu zpěvákových goril. Z toho bude mít malý kluk asi největší zážitek.

Justin a Jaxon, kteří jsou spřízněni přes svého společného otce Jeremyho, spolu vypadali velice spokojeně. Strávili spolu několik společných dní a sociální kanály této pop star zaplavily jejich společné roztomilé obrázky.

Na Instagramu napsal Justin k této fotografii: „Miluji tě víc než cokoli jiného, Jaxone.“

Justin má také nevlastní sestru Jazmyn z otcovy strany, ale zdá se, že si našel tentokrát čas jen na jednoho ze svých sourozenců, na bratra.

Že by se zpěvák snažil napravit svou reputaci? Snaží se nějak odčinit své „arogantní“ chování z předchozího období?

Justin se nechal slyšet: „Jsem člověk, který se o své blízké skutečně zajímá. A i když se stalo v minulosti to, co se stalo, jen chci, abyste věděli, že dokážu být k lidem laskavý, milující a něžný.“

Sdílejte článek

Přečtěte si také