TopStar

11. listopadu 2017 08:00

Irina Shayk a Bradley Cooper plánují druhé dítě

Jednatřicetileté herečce Irině Shayk se evidentně líbí mateřství, ne nadarmo už přemýšlejí se svým mužem Bradley Cooperem nad druhým dítětem. Jejich první dcera Lea se narodila teprve v dubnu a už na příští rok jí hvězdný pár plánuje bratříčka nebo sestřičku.

,,Irina i Bradley si hrozně přejí druhé dítě. Nechtějí to odkládat, budou to zkoušet příští rok. Irině se hrozně líbí být matkou," sdělil blízký přítel rodiny. Podle slov okolí manželského páru se oba rodiče se svými povinnostmi perfektně vypořádávají. Ačkoli bydlí fakticky ve třech městech, v Londýně, Los Angeles a New Yorku, stále vše zvládají s přehledem: ,,Mají perfektně rozplánované povinnosti a starosti. Přitom nejsou vzteklí, ale velmi něžní a ochranářtí." Zároveň však zamilovaní nezapomínají na sebe: ,,Často si plánují romantické schůzky a po večerech někam chodí. Jejich propojení je velmi silné a Bradley je do Iriny zamilovaný až po uši," zmiňuje tisku nejmenovanný známý obou herců.

Pomáhat páru si zvykla matka Iriny, která s velkou radostí věnuje vnučce veškerý svůj čas, zatímco rodiče pracují nebo jsou spolu. Kariéru obě hvězdy také neopomněli, v současné době má Shayk ještě více nabídek na reklamní kampaně než před těhotenstvím. Však už na začátku října se modelka předvedla na přehlídkových molech, třeba během pařížského týdnu módy, a navíc ve fantastické formě. A Cooper se chystá na svůj nastávající filmový režijní debut.

Hlavou rodiny je v tomto případě Irina Shayk a Bradleymu to vůbec nevadí. Přeci jen jí koluje v žilách východní ruská krev, a aby toho nebylo, tak i tatarská. A s takovou ženou není radno si zahrávat! Tím se potvrzuje, že v současnosti určitě neplatí pojem patriarchální rodina.


Přečtěte si také