TopStar

13. února 2018 18:45

Irina Shayk flirtovala robotem! Na přehlídce v New Yorku se s ním promenádovala ruku v ruce

Během newyorského týdne módy proběhla i přehlídka Philippa Pleina. Hlavní hvězdou byla supermodelka Irina Shayk (32). Ruská kráska se na mole předvedla v černé kombinéze a po zasněženém pódiu se promenádovala ruku v ruce s gigantickým robotem. Co na to asi řekl její milý Bradley Cooper?

Nad Irininou hlavou svítil ohromný létající talíř, který byl připevněn ke stropu, a celou událost provázela svým hudebním představením hiphopová skupina Migos. Vyvolená hollywoodského herce Bradleyho Coopera vypadala jako hlavní představitelka nějakého filmu o superhrdinech. A na konci show vystřídal robota sám návrhář Philipp Plein.

Není to ale první vystoupení Iriny Shayk na módní přehlídce během týdne módy v New Yorku. Před nedávnem se modelka předvedla i na molu pro módní dům Bottega Veneta, kde předčila i největší hvězdy Gigi Hadid a Kaiu Gerber.

Není se ale co divit. Před pár měsíci se ruská modelka stala matkou, když se jí narodila dcerka Lea De Seine. Pouhé dva měsíce poté se znovu objevila na přehlídkových molech. Od té doby má čerstvá maminka ještě více nabídek k reklamním kampaním a módním přehlídkám. Na těchto přehlídkách hvězda dokázala, že i po porodu neztratila ze svých sexy křivek ani špetku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také