TopStar

24. dubna 2018 09:00

Irina Shayk se konečně bude vdávat! Předvedla zásnubní prsten

Spekulace o svatbě sex bomby Iriny Shayk a jejího milého, hollywoodského lamače srdcí Bradleyho Coopera, se potvrdily! Modelka se objevila na veřejnosti a pochlubila se famózním zásnubním prstenem. Cooper se asi pořádně plácl přes kapsu.

Irina se objevila na veřejnosti, konkrétně na oficiální akci značky Pronovias, která se věnuje svatebním róbám. A vypadala jako vždy fantasticky. Pro tentokrát ale nenadchl fotografy její outfit, nýbrž prsten na jejím prsteníčku. Šperku s ohromným smaragdem posázeným drobnými diamanty si všimli fotografové okamžitě.

Podle fotografů Irina schovávat prsten rozhodně neplánovala, naopak pózovala takovým způsobem, aby si všichni jejího klenotu všimli.

Dvaatřicetileté herečce Irině Shayk se evidentně líbí mateřství, ne nadarmo už přemýšlejí se svým mužem nad druhým dítětem. Jejich první dcera Lea se narodila teprve loni v dubnu a už na příští rok jí hvězdný pár plánuje bratříčka nebo sestřičku.

Hlavou rodiny je v této rodině Irina a Bradleymu to vůbec nevadí. Přeci jen jí koluje v žilách východní ruská krev, a aby toho nebylo málo, tak i tatarská. A s takovou ženou není radno si zahrávat! Tím se potvrzuje, že v současnosti určitě neplatí pojem patriarchální rodina.

Sdílejte článek

Přečtěte si také