TopStar

4. března 2018 10:20

Irina Shayk vypadá fantasticky i bez make-upu. Co říkáte?

Modelka Irina Shayk (32) byla na titulní straně časopisu Vogue už několikrát. Pro tentokrát ale nešlo o klasické focení. Kráska souhlasila, že bude pózovat v co nejpřirozenější podobě. Bez make-upu a s mokrými vlasy se žena Bradleyho Coopera předvedla v německém vydání módního časopisu. Co myslíte, slušelo jí to?

‚‚Ani účes, ani make-up. Jen já,‘‘ okomentovala přední světová modelka svou fotografii na Instagramu. Titulní strana dubnového čísla se podařila velmi prosvětlenou a má jarní nádech. Irina pózovala v bílém topu na světle šedém pozadí. A právě díky tomu se zdálo její opálení o to výraznější.

Připomeňme si, že nedávnem se ruská modelka stala matkou, když se jí narodila dcerka Lea De Seine. Pouhé dva měsíce poté se znovu objevila na přehlídkových molech. Od té doby má čerstvá maminka ještě více nabídek k reklamním kampaním a módním přehlídkám. Na těchto přehlídkách hvězda dokázala, že i po porodu neztratila ze svých sexy křivek ani špetku.

Koncem března to bude přesně rok, co se holčička narodila a maminka plánuje na tuto počest grandiozní oslavu. Jde ovšem o to, zda se Irina utrhne z práce. Modelka v současnosti běhá od přehlídky k přehlídce a s dcerkou tráví čas převážně Bradley Cooper. Není to tak dávno, co došlo k jednomu z Irininých nejlepších vystoupení na módní přehlídce během týdnu módy v New Yorku. A před nedávnem se modelka předvedla na molu pro módní dům Bottega Veneta, kde předčila i největší hvězdy Gigi Hadid a Kaiu Gerber.


Přečtěte si také