TopStar

8. dubna 2013 16:08

Blanka Konrádová

Iva Frühlingová je zpátky! S kocourem a bez chlapa

Iva Frühlingová je zpátky! S kocourem a bez chlapa

Modelka a zpěvačka Iva Frühlingová (30) ukončila svoje cestovatelské období. Během posledních dvou let žila v Paříži, Los Angeles, Torontu, Denveru a teď je zase doma. A nepřijela s prázdnou. Ve Francii s producentem Rihanny a Nelly Furtado natočila novou desku a v Los Angeles klip na první singl.

„Měla jsem období: Jíst, meditovat, milovat,“ přirovnává své poslední měsíce k světoznámému bestselleru. Cestovala za prací nebo za rodinou (v Denveru žije její sestra) a kam to šlo, brala s sebou svoji kočku Charisma. „Živila jsem se modelingem a taky jsem sáhla do úspor,“ říká Iva. Svůj luxusní byt na okraji Prahy s velkou terasou, na které má vířivku a saunu, pronajímala a teď už se definitivně rozhodla, že ho prodá. „Chci si koupit něco menšího a blíž Praze,“ vysvětluje. Momentálně má své soukromé věci ve třech kufrech a dvou krabicích, což prý není ideální.

Desku Chic a Paris, na které zpívá česky, anglicky a i francouzsky, Iva vydá už v červnu a plánuje k ní taky turné. Co se osobního života týče, partnera prý nemá a ani neshání. „Budu teď cestovat a hledat ztracené věci a pak se uvidí.“

Ivana Bachoríková


Přečtěte si také