TopStar

8. srpna 2018 10:00

Iva Kubelková potěšila na své dovolené postavičkou v plavkách

Konec července si Iva Kubelková (41) dosyta užívala při zasloužené dovolené v Řecku. Na Olympské riviéře ale netrávila čas jen opalováním a povalováním u moře. Se svým partnerem Jiřím prozkoumávala všechny odlehlé kouty a kláštery. Pánové, nechyběly ani fotky v plavkách!

Moderátorka pořadu Jak se staví sen se vydala na dovolenou se svými dcerkami i partnerem Jirkou. O Ivě je známo, že je duchovně založená, a proto nemohly chybět ani návštěvy místních klášterů. ‚‚Chodíme po klášterech, památkách a historických místech. Užíváme moře a skvělé jídlo,‘‘ komentovala Kubelková svou návštěvu cizí země.

No a co by to bylo za dovolenou, kdyby se krásná tmavovláska nepochlubila fotkou v plavkách a nepředvedla tak luxusní křivky. Fanoušci začali psát pochvalné komentáře, ale Ivu to nechalo chladnou a promluvila jen o plánech po dovolené. ‚‚Odpočívám, protože až se vrátím, čeká mě opět spousta práce na mé debutové desce s Michalem Pavlíčkem. Už se nám to začíná rýsovat,‘‘ dodala moderátorka.

Iva ale není v rodině jediná, komu byla přidělena do vínku krása. Její dcera Natálka zdědila po mamince jen to nejlepší a nejedna modelingová agentura se o ní už teď pere. Samotná Iva by ale raději ještě pár let počkala, je si totiž vědoma všech negativních stránek modelingu. ‚‚Třináct je myslím ještě brzo. Pořád si myslím, že to má ještě chvíli čas. Kontaktovalo nás už pár modelingových agentur, ale s tím je potřeba opatrně.‘‘

Sdílejte článek

Přečtěte si také