TopStar

30. května 2018 10:43

Iva Kubelková se předvedla bez make-upu! A vypadá ještě lépe než s ním

Moderátorka Iva Kubelková (40) se na svých sociálních sítích pochlubila fotografií bez make-upu i lusuxního účesu a nechyběl ani vtipný popisek. A udělala dobře. Fanoušci její look řádně ocenili a dokonce zmínili, že vypadá ještě krásněji, než s precizním líčením.

Iva vypadá fantasticky s make-upem i bez něj. A teď měli fanoušci opět příležitost se v tom utvrdit. ‚‚No tak nebudeme se tvářit, že doma běháme stále s tunou líčidel ne? Jo, abych ušetřila práci všem hnidopichům, ta světýlka ve vlasech jsou šedivý vlasy, kterých už mám docela dost... nejvyšší čas to všechno sepsat a vydat desku,‘‘ napsala ke své fotografii.

‚‚Jste krásná a přirozená! Naopak vypadáte o dost mladší. Instagram je plný fotek “umělých” dam, kdy ani nevíte co je na nich pravé...,‘‘ zněl jeden z mnoha nadšených komentářů. A není divu. I když Iva předpokládala, že o ní bulvár začne psát, že vyděsila své fanoušky, silně pochybila.

Iva ale není v rodině jediná, komu byla přidělena do vínku krása. Její dcera Natálka zdědila po mamince jen to nejlepší a nejedna modelingová agentura se o ní už teď pere. Samotná Iva by ale raději ještě pár let počkala, je si totiž vědoma všech negativních stránek modelingu. ‚‚Třináct je myslím ještě brzo. Pořád si myslím, že to má ještě chvíli čas. Kontaktovalo nás už pár modelingových agentur, ale s tím je potřeba opatrně.‘‘

Sdílejte článek

Přečtěte si také