TopStar

17. července 2018 12:45

Ilona Blašková

Iva Kubelková se stále pyšní perfektní postavou. Co má na sobě nejraději?

Pánové, co si budeme nalhávat. Iva Kubelková se pyšní nádhernou postavou. Její křivky by jí mohla závidět i kdejaká dvacítka. Top Staru se tahle krasavice svěřila, jak to má se svlékáním před kamerou a co má na sobě nejraději!

Při pohledu na Ivu se okamžitě nabízí otázka - jak to ta holka dělá, že vypadá tak skvěle i více než dvacet let po získání titulu vicemiss. „Zřejmě na sobě vidím spoustu věcí jinak, než byly před lety. S tím člověk musí počítat. A také ta genetická dispozice je důležitá. Já jsem hodně sportovala, takže ono se to v tom těle nastřádá. Hlavně ten sport,“ řekla Iva.

Kterou část těla má na sobě Iva nejradši? „Asi nehty! Ty jsem měla vždycky krásný a pevný,“ řekla se smíchem. Iva se ráda koupe v rouše Evině a tak se hned nabízí otázka, jak to má Iva s nahotou před fotografem či kamerou. „Tak o mě je známo, že tu metu mám jasnou a že přes ni nikdy nepřejdu. To je prostě jasný. Já jsem nikdy to spodní prádlo nepředváděla. Nikdy jsem nechodila tyhle přehlídky. Šla jsem ji jenom jednou a to mě přesvědčilo, že už nikdy více,“ prozradila Iva. Ale na Miss chodily v plavkách, tak jaké to bylo tehdy? To bylo v čem jiné? „Tak pozor, my jsme na Miss tehdy před lety chodili v plavkách vcelku. Takže to bylo fakt úplně jiné,“ reagovala Iva.

I když je léto v plném proudu, Iva má teď spoustu práce. Pro Primu točí další díly pořadu Jak se staví sen a těší se na natáčení svého prvního alba. „Jak se staví sen začínáme zase točit na podzim a já se hrozně těším na srpen, kdy budu točit svoji první desku. Michal Pavlíček mi napsal hudbu a já to otextovala. Je to pecka, že zrovna on se na tom podílí. To je úplně neskutečný,“ řekla.

Co dodat? Tahle ženská zvládá rodinu, práci a ještě vypadá tak, že chlapi koukají a ženský pláčou. Klobouk dolů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také