TopStar

19. prosince 2013 11:50

Dagmar Dandová

Iva Kubelková: Slyším volání hudby

Víte, jak bude trávit Vánoce moderátorka TOP Star magazínu Iva Kubelková? Bude hrát pod stromečkem na klavír.

„Máme vždycky naprosto tradiční Vánoce. Jen letos to bude trochu jinak. Naučila jsem se totiž hrát na klavír, takže na Štědrý den zahraju koledy a budeme u toho zpívat. Moc se na to těším,“ prozradila nám Kubelková.

S hrou na klavír už má ale moderátorka zkušenosti z dětství. „Na klavír jsem jako malá hrála vydatně čtyři roky klasiku, pak jsem s tím ale přestala. Dlouho jsem si kladla otázku, jestli se to zapomíná. Teď, po letech, mě to ke klavíru zase táhne,“ říká Iva Kubelková.

„Zřejmě je to volání hudby. Mám za sebou už asi sedm lekcí v lidové škole umění. Není to o tom, že by si člověk nějakou skladbu zapamatoval. Je ale pravda, že v mozku je asi nějaký šuplíček, který se pak najednou otevře a vědomosti znovu naskočí,“ přiznala moderátorka, která už se na Vánoce jen těší. Všechno, co je potřeba, už totiž má na svátky zařízené.

„Už mám všechny dárky nakoupené. Od té doby co je internet, nemám problémy s nakupováním. Samozřejmě chodím i po kamenných obchodech, ale šikovně to kombinuji,“ dodává Iva Kubelková.

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také