TopStar

16. července 2015 14:14

Michal Chalupa

Ivana Gottová v slzách! Redakce VIP zpráv se rozloučila se svou moderátorkou!

Slavnostní večírek u příležitosti pátých narozenin VIP zpráv proběhl ve znamení příjemných setkání. Účastnili se ho totiž současní, ale také dnes již bývalí spolupracovníci, třeba moderátorka VIP zpráv Martina Gavriely.

Od akcí, kde se tým VIPek obvykle setkává s celebritami a přináší vám čerstvé novinky ze světa showbyznysu, se oslava v pražském Hard Rock Café přece jen trochu lišila. Společnost byla uzavřená a mejdan si tentokrát užili pouze členové redakce.

Vedle našich krásných redaktorek a mužných moderátorů si narozeniny nemohla nechat ujít ani Ivana Gottová (39), která se nedávno rozhodla věnovat rodině a VIP zprávy opustit. Bylo to pro ni zároveň rozloučení, které nejlépe vystihla Laďka Něrgešová (39). „Moderuji VIPky už čtyři a půl roku, ale jen přece je tu dnes ještě někdo, který tu byl dříve, a já osobně ho mám s VIP zprávami nerozlučně spojeného. Je to Ivana, která mi tu bude moc chybět,“ řekla a následoval uznalý potlesk za všechno, co moderátorka pro pořad udělala.

Přirozeným vyvrcholením první části večera bylo velké překvapení. Moderátor Petr Vágner (37) Ivaně Gottové připnul luxusní náhrdelník Swarovski, který své kolegyni redakce VIP zpráv vybrala. To už ji však přemohlo dojetí a po tváři se jí koulely slzy jak hrachy. Všem spolupracovníkům poděkovala a s každým zvlášť se rozloučila. Pak už nabírala zábava na obrátkách a radost všem udělal i perfektně připravený raut s vybranými lahůdkami. Redaktorky na místě nejen slavily, ale také pracovaly. Ve VIP zprávách se tak dnes těšte na reportáž!


Přečtěte si také