TopStar

3. září 2018 10:00

Ilona Blašková

Ivaně Korolové nabídli roli v seriálu Krejzovi pod jednou podmínkou, jakou?

Ivaně Korolové nabídli roli v seriálu Krejzovi pod jednou podmínkou, jakou?

Ivaně Korolové nabídli roli v seriálu Krejzovi pod jednou podmínkou, obarví se na zrz. „Odmlouvala jsem, že nechci mít zničené vlasy, což se trochu stalo. Ale věřím, že se z toho nějak vzpamatují. Ivan Vodochodský, který je vedoucí celého projektu mi řekl, že to je prostě rys těch čtyř hlavních sester. Jsme prý všichni zrzavý a máme zrzavou maminku. Takže prostě buď budu zrzavá anebo tam nebudu hrát. Takže to bylo jasné,“ řekla nám sympatická herečka.

Dostat se z brunetky na zrzku, ale nebyl snadný úkol. „Cítím se v tom ve finále dobře. Ale probíhalo to dost drsně. Asi tři návštěvy kadeřníka před prvním natáčením a dohromady jsem tam strávila asi osm hodin, protože ono se z té hodně tmavé do téhle chodí hodně složitě,“ prozradila.

Nové vlasy - rovná se nová Ivana. Takže je samozřejmě potřeba udělat i nové fotky. "Myslím si, že moc neumím být sexy. Takže když mi někdo bude říkat, abych se zatvářila sexy, tak to moc nemusím. Ale takové veselé fotky, to dělám ráda,“ svěřila se Ivana.

Veselá ostatně Ivana je a právě proto se taky hodila do konceptu bláznivé komedie Krejzovi. „Moje role je taková crazy. Jmenuje se Danka Krejzová a je to taková Kalamity Jane, která vždycky udělá nějaký průšvih a vždycky to nějak zachrání. Ale je to taková sympatická holka, která nemůže najit ideálního chlapa,“ řekla. Jak se bude Dance cesta za láskou dařit, budete moci sledovat každou neděli na obrazovkách televize Prima.

Sdílejte článek
Štítky seriál Krejzovi herečky Ivana Korolová

Přečtěte si také