TopStar

18. dubna 2013 11:50

Blanka Konrádová

Ivanu Jirešovou se pokoušel sbalit milionář

Herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Ivana Jirešová (35) zpívá, hraje a moderuje, proto není divu, že si občas potřebuje vzít pár dní volna a pořádně se odreagovat. Nejradši cestuje po Čechách za léčivými prameny.

„Jednou za rok se vypravím do lázní. Samozřejmě bych jezdila častěji, ale na to není čas ani finance. Jezdím s mámou, tátou nebo s dcerou. Pokaždé vezmu toho, kdo to nejvíc potřebuje. Manžel na nějaké wellness bohužel moc není, ale mě to hrozně baví. Sofinku ze začátku také moc nebralo sedět v sauně nebo v páře, ale naučila se to. Hrajeme tam různé hry, povídáme si a zábavným způsobem děláme něco pro své zdraví.“

Herečka se ráda prochází po kolonádě a je jasné, že nenechává lázeňské šviháky chladné. „Minule jsem v Mariánských Lázních potkala milionáře. Většinou jsou tady cizinci, ale tohle byl zrovna Čech. Bylo mu přes osmdesát, měl kolem krku hedvábný šátek a sliboval mi, že kdybych něco potřebovala, tak mě sveze. Měl takový ten stříbrný Mercedes a byl úplně jako z filmu Někdo to rád horké. Ale do auta jsem si k němu nesedla,“ řekla herečka, která zde bude druhý květnový víkend otvírat začátek lázeňské sezony.

Jirešová stále vede s expartnerem Ondřejem Höppnerem vleklý soudní spor o dceru, kterou má ve střídavé péči, ale zatím je to bez výsledků. „Nezlobte se, ale o tom nemůžu mluvit,“ odmítá situaci komentovat.

-dad-

Sdílejte článek

Přečtěte si také