TopStar

14. července 2013 23:00

Blanka Konrádová

Iveta je doma, máme fotky! Co ji čeká teď?

Po dvoudenním harcování z Itálie přes Rakousko se v neděli kolem desáté večer zpěvačka Iveta Bartošová dostala domů do Uhříněvsi. Její „zachránce“ Josef Rychtář změnil taktiku a publicitu odmítá.

Automobil s Ivetou ani nepřibrzdil, vyčerpaná popová diva jen stáhla okýnko a unaveně zamávala čekajícím fotografům. Pak už se za ní zaklaply dveře jejího domu a po chvíli na chodník na minutku vyšel Josef Rychtář, aby novinářům sdělil, že žádné rozhovory poskytovat nebude.

Podle našich informací je už zařízena léčebna, ve které Iveta Bartošová podstoupí odvykací kúru. Rychtář ji sám evidentně nedokáže ohlídat. Ještě před sedmou ráno, než se stihl probudit, mu totiž údajně pravidelně utíkala do nedaleké vietnamské prodejny pro alkohol. Těžko tedy říct, jestli spolu dvojice vůbec sdílí společnou ložnici. Možná ne, protože není moc reálné, aby se věčně nametená „Džambulka“ nepozorovaně proplížila ven bez toho, aniž by Josefa Rychtáře vzbudila. Zvlášť když neustále padá a způsobuje si zranění.

Dům je rozdělen na dvě patra, ke každému jsou klíče zvlášť. Ke „spodku“ má klíč například stále ještě zpěvák Domenico Martucci, který se do domu v Uhříněvsi dostavil před několika dny, aby Ivetě sbalil pas a nějaké svršky. To měl ještě chuť pomáhat. Teď je bývalý Ivetin milenec vzteky bez sebe. Vadí mu, že se do něj Rychtář navezl ve smyslu, že rodina Martucciových držela Ivetu proti její vůli v italském městečku Peschici na zámku pod zámkem.

Podívejte se ZDE, jaké Martucci vyvěsil na Facebooku fotky a dokumenty, kterými prokazuje, že jeho rodina Ivetu naopak chránila.

Podle názoru Prima style „únosce“ Zdeněk Macura šoupnul Ivetu k Martucciovým, když viděl, jaký je její reálný stav, a Martucciovi celkem logicky usoudili, že pustit Ivetu z očí je hazard. Čekali proto, kdo si ji vyzvedne, a Rychtářův povyk u vrat bylo zbytečné divadlo pro média.

Mimochodem, aby byl příběh kompletní: Zdeněk Macura je zpátky v republice, vrátil auto do půjčovny a tvrdí, že s Ivetkou byli jen na dovolené.

Každopádně… Tuhle noc Iveta s největší pravděpodobností stráví doma ve své posteli.

-jad-

Jaká byla Ivetina anabáze po Itálii, se dozvíte ZDE

Co spojuje Ivetu Bartošovou a Lucii Bílou? Podívejte se ZDE

Fotogalerie Ivety Bartošové:

Koncert Ivety Bartošové v Říčanech:


Přečtěte si také