TopStar

12. července 2013 14:00

Blanka Konrádová

Iveta na cestě zpátky - nové informace!

Pár dní to vážně vypadalo, že snad zpěvačka Iveta Bartošová (47) ani není mezi živými. Stopy končily v plážovém písku a u podivných telefonátů. Teď se ale ukázalo, že přece jen svou letní ALKONOVELU přežila a je i s Rychtářem na cestě zpátky do Čech.

A protože už je to tak strašně zamotané, přinášíme přehlednou svodku aktuálního stavu:

Co se stalo s Ivetou Bartošovu: Po šíleném útěku od Josefa Rychtáře skončila se Zdeňkem Macurou v Itálii. Bohužel ten zpěvaččino nestandartní chování nezvládl a zanechal ji na zámku v Garganu, který vlastní šlechtická rodina jejího bývalého přítele, zpěváka Domenica Martucciho. Iveta tu velice trpěla (nedostal se k ní prý žádný alkohol). Rázná matka Martucci ji údajně zavřela v pokoji a nechtěla ji pustit ven. Nakonec se k zubožené české zpěvačce dostala italská policie a zavolali jí lékaře. Mezitím Policie ČR potvrdila, že je v kontaktu s „pohřešovanou“ osobou a vyřadila ji z databáze pohřešovaných. Tím ovšem italským kolegům svázala ruce – z Ivetky je teď, pravda, velmi problematická, ale přece jen – turistka… Největší radost má z návštěvy jistě zejména rodina Martucciových. Všichni (včetně hospodyně) totiž byli předvoláni na policii, aby na služebně podali k celé události vysvětlení. Nyní je opět v náručí Josefa Rychtáře v italském hotelu a čeká na cestu domů.

Jak to s ní vypadá: Nezdá se, že by došlo k nejhoršímu. Iveta nezemřela, jak se obával její milenec Josef Rychtář, ani neupadla do nebezpečného deliria tremens. Znamená to ovšem jediné: musela mít přísun alkoholu a léků, aby v těle udržela „hladinku“. Přivolání lékařů je znamením toho, že do zpěvu (např. textu: Léto, léto, mý…) by se asi hned tak nedala a na taneček se jen sotva zmůže. A možná ani netuší, s kým se svých tří osudových mužů nakonec skončila.

Kde je Zdeněk Macura: Údajně na cestě do Čech. Má vypnutý mobil a po pár dnech strávených s Ivetou přestal komunikovat se světem. Bartošová se prý nechala slyšet, že ji u Martucciových zanechal a prchnul. Divíte se?

Kde je Josef Rychtář: Jeho mnohadenní putování plážemi za záchranou unesené princezny Ivety ho dovedlo až k zámku rodiny Domenica Martucciho. Zoufalá Bartošová mu odtud telefonovala, aby ji přijel zachránit. Rychtář vlastní v Čechách bezpečnostní agenturu, takže moc dobře ví, jak se dostat do cizích objektů. Polonahý urval kliku u Martucciovic zámku a česky řval na postávající Italy, že došlo k únosu, ať zavolají "karabinéry." Ti skutečně přijeli a rovnou odvezli Rychtáře k výslechu. Na služebně strávil několik hodin vysvětlováním, že přijel až z Prahy zachránit nebohou českou zpěvačku ze spárů šílené rodiny Martucciových. Netušíme jak, ale nakonec se mu podařilo italské muže zákona přesvědčit, aby mu pomohli Bartošovou vysvobodit.

Kde je Domenico Martucci: Na cestě do Itálie. Těžko říct, jestli tam ještě Bartošovou s Rychtářem potká. Určitě si ale užije vysvětlování své rodině, co to má celé znamenat, a proč jeho bývalá přítelkyně Iveta zapomněla artikulovat, proč skončila u nich v paláci, a proč se k nim snažil vloupat šílený Rychtář. Ale aspoň bude moc Martucci opravit ulomenou kliku.

Odhadovaný vývoj podle redakce Prima style:

a) Rychtář, který odváží Ivetu zpátky do Čech, zastaví na benzince, kde bude čekat Zdeněk Macura a znovu se mu pokusí vyrvat Bartošovou z náručí.

b) Někdo kompetentní (například z rodiny) konečně odveze Ivetu rovnou do léčebny.

c) Bartošová se s Rychtářem vrátí do vily v Uhřiněvsi a budou žít šťastně až do smrti. Tedy jen pokud se znovu neobjeví Zdeněk Macura a nenabídne Ivetě další výlet do jiné dovolenkové destinace.

d) Iveta si uvědomí, že jí nakonec bylo v Itálii docela fajn a odjede s Domenicem Martuccim zpátky do paláce.

e) Ivetě dojde, že jediný princ na bílém koni byl v jejím životě Jiří Pomeje, přesvědčí ho o své nehynoucí lásce a urve ho od jeho nové rodiny.

Co myslíte vy?

-red-

Přečtěte si, kde všude se mohla ukrývat Iveta Bartošová: ZDE

Že je Iveta v sídle Marticciho se už spekulovalo: ZDE

Proč Macura Ivetu odvezl do Itálie?: ZDE

Video VIP zprávy - shrnutí do včerejšího večera:

Poslední koncert Ivety Bartošové v Říčanech:


Přečtěte si také