TopStar

29. dubna 2013 17:06

Blanka Konrádová

Iveto, dělej něco s těma zubama!

A je to tady znovu! Iveta Bartošová (47) se vrací. Pomalu, krůček po krůčku. Po neslavném Zaječí vystoupila nedaleko svého domova, v říčanském klubu Azzurro, a nevedla si špatně. Ale pohled do jejích úst byl žalostný.

„Pokud bude mít práci, to znamená zpívat, bude v pohodě,“ prohlásil Josef Rychtář, její partner a manažer v jedné osobě. Vstupné vyšlo fanoušky na 100 Kč, členové klubu si mohli stříbrnou slavici poslechnout za 70 Kč. Sešlo se jich tam do stovky.

„Nedaleko Uhříněvsi máme pronajatý sál, kde každý týden zkoušíme. Iveta zpívá, aby z toho nevypadla,“ tvrdí Rychtář, který by si přál, aby jednoho dne uskutečnila svůj sen – koncert v Lucerně.

„Televize Pětka nedodržela, k čemu se zavázala, ale pokud se najde sponzor, který by koncert zainvestoval, tak bude. Iveta má vystoupení s Felixem Slováčkem a jeho Big Bandem kompletně nazkoušené, takže budou-li peníze, může do toho jít už zítra.“

I když Ivetin syn Artur bydlí s otcem nedaleko, na koncert se podívat nepřišel. A není ani jisté, jestli s Ivetou bude o prázdninách. „O Arturovi rozhoduje jeho otec, který ho má svěřeného do péče. Záleží na tom, jestli bude pan Štaidl tak velkorysý a Artura s námi pustí.“ přiznává Rychtář.

Artur, kterému táhne na sedmnáctý rok, se chtěl nechat předčasně zplnoletit, aby si o svém životě mohl konečně rozhodovat sám. Rychtář je ale proti. „I když je to velice chytrý a nadaný kluk, tak si myslím, že by měl projít normálním dospíváním.

-iba-

Video VIP zprávy

Video VIP zprávy


Přečtěte si také