TopStar

25. března 2018 11:10

‚‚Já v tvých letech!‘‘ Co dělaly hvězdy ve věku svých slavných dětí?

Děti slavných to nemají lehké. V současnosti se ale rozmohl trend nabrat si toho co nejvíce a vše stihnout. A že se jim daří! Možná právě proto jsou na své ratolesti hvězdní rodičové tolik pyšní. Co ale dělali oni sami ve svém mládí? Pojďme si připomenout mladická léta Beckhamů a dalších.

Patrick Schwarzenegger (24)

Patrick se narodil v rodině Arnolda Schwarzeneggera a Marie Shriver, neteře prezidenta Kennedyho. Když bylo Arniemu 24 jako v současnosti jeho synovi, zvítězil poprvé v kulturistické soutěži Mr. Olympia a zahrál si ve svém prvním filmu ‚‚Herkules v New Yorku‘‘. Patrick je v současnosti narozdí od svého tatínka úspěšný byznysmen, ale i nadějný model a herec. Bylo mu teprve 15, když založil novou pánskou módní značku Project360 a stal se tváří mnoha dalších oděvních značek. První větší rolí v Patrickově životě se stal snímek ‚‚Machři 2‘‘.

Ke svým 24 letem se na kontě Patricka číslí 6 plnometrážních filmů, 2 seriály a několik klipů. Před pár hodinami vyšel Patrickův sedmý film ‚‚Midnight Sun‘‘ a jde o sentimentální drama. Patrick se zamiluje do krásné a bezprostřední Belly Thorne. Oběma hrdinům je ve filmu 17, léto, koncerty, noční procházky, polibky za záře měsíce. Jejich láska ale projde strašlivou zkouškou. Zvláštní genetická nemoc Kate ničí - jde o to, že jediný sluneční paprsek je pro ni nebezpečný a může dívku zabít. Síla lásky ale nezvládá nemoc výléčit, každý z aktérů v sobě ale rozevírá nová rozhraní. V českých kinech se dočkáme premiéry 10. května letošního roku.

Kaia (16) a Presley Gerber (18)

Zdá se, že o krásné dceři supermodelky Cindy Crawford mluví v poslední době všichni. Presleymu se dostává ‚‚menší‘‘ mediální pozornosti, i přesto se chlapec promenáduje po mole jako jeho sestra a nabídky na reklamní kampaně se jen hrnou. Otec dvojice Rande Gerber začínal jako model také, ale posléze se rekvalifikoval v úspěšného byznysmena.

Kdyby Cindy svým dětem nedovolila vstoupit do světa módy, návrháři by jí to jistě neodpustili. Proto, jak jen děti oslavili své šestnáctiletí, Crawford přestala dvojici zakazovat jít po matčiných šlépějích. Samotná Cindy podepsala svou první smlouvu také v 16 a v podstatě okamžitě si získala celý svět. A její dítka rozhodně nejsou pozadu. Presley je tváří značky Burberry, Saint Laurent, Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Balmain, společně se sestrou reprezentují značky Calvin Klein Jeans. No a Kaia podepsala v letošním roce smlouvu s módním domem Chanel.

Lily-Rose Depp (18)

Krom krásy a talentu zdědila dcerka hollywoodské hvězdy Johnnyho Deppa a modelky Vanessy Paradis cílevědomost a chtění vždy zůstat sama sebou. To se v Hollywoodu ale rovná pořádné vzpouře. Lily bude velmi brzy 19 a její maminka byla tou dobou už celebritou ve své rodné Francii. Johnny Depp tehdy na druhém kontinentu toužil po kariéře rockové hvězdy a herectví bylo ještě u samého zrodu. Režisér Tim Burton a jeho snímky ale nepustily Deppa ze svých spárů a Johnny se tak musel stát právolatným hercem.

Lily-Rose měla loňský rok pořádně nabitý. Zahrála si hlavní roli ve filmech ‚‚Tanečnice‘‘, ‚‚Planetárium‘‘ a pokračovala ve své spolupráci s módním domem Chanel. Dokonce zahájila podzimní Týden módy a nechala se nafotit na titulní stranu Vogue se samotným Karlem Lagerfeldem. Nejednou se ale dívka nechala slyšet, že její hlavní cíl je boj za práva menšin a svobodné umění.

Brooklyn Beckham (19)

Beckhamovi dali světu čtyři úžasné potomky. Ve hvězdné rodince rostou Brooklyn, Romeo, Cruz a nejmladší holčička Harper. Brooklyn je nejmladší a už od útlého dětství chtěl jít po stopách otce. Chlapec úspěšně trénoval, ale talentu Davida zkrátka nenabyl. Tehdy změnil Brooklyn své priority a rozhodl se věnovat úpornému studiu a kariéře designera a modela.

Victoria a David započali svou kariéru zhruba ve stejném věku jako Brooklyn, jen za svým ramenem neměli stejnou podporu. David se poprvé objevil na hřišti v dresu Manchester United, když mu bylo 17. Victoria se stala součástí kapely Spice Girls ve svých 20. Po rozpadu kapely na konci devadesátek se rozhodla prosadit v oblasti módního průmyslu. A nakonec jde Brooklyn právě po stopách své maminky.


Přečtěte si také