TopStar

20. června 2017 09:22

vedran

Já a ve slevě? Spíš útok pitomce, brání se Lucie Bílá

Lucie Bílá si v posledních dnech vyslechla zajímavou zprávu – její vánoční koncert se prý prodává ve slevě. Zpráva, kterou nechce slyšet žádný umělec, nechala zlatou Slavici chladnou.

"Jestli mám něco hodně silného, tak je to ten konec roku. Od září mám všude plno, ale tak ještě abych někomu dokazovala, že umím vyprodat sál. To je nějaká hra internetu. Někdy je dobrý podívat se na těch devadesát procent dobrých reakcí. Vždycky se najde nějaký pitomec, co do toho reje, ale to má smůlu," glosuje aktuální kauzu Lucie Bílá.

Zpěvačku ale teď jen tak něco nerozhází. Po svém boku má totiž konečně skutečnou lásku, o sedmnáct let mladšího Radka, který ji doprovází, kde může.

"Alespoň ten můj mužskej vidí, že to nemám vůbec jednoduchý, a ví, že je moje povolání velmi náročné. A proto si mě ještě víc váží a já si vážím jeho, že si mě takhle chrání a stará se o mě. Ještě ho to nepřestalo bavit. A mě tenhle úžasný člověk taky nepřestává bavit. Ale tak já myslím, že jsem si to zasloužila, ne?" doplňuje Bílá.

Doufejme tedy, že její partner vydrží tempo, ve kterém zpěvačka už několik let nepovoluje a léto tráví místo na dovolené s mikrofonem v ruce.

"Jsem zvyklá odpočívat cestou, ale těším se na festivaly s Arakainem, a těším se i do Divadla Karlín, kde coby Sestra v akci budu mít nové kolegy," dodává.

Právě s Arakainem si Lucka zahraje na všech letošních zastávkách fesivalu Hrady.cz a na nějaký z nich možná stylově přijede i na motorce.

"Chtěli mi dát motorku k nějakýmu jinýmu chlapovi, ale co se týká motorek, jsem věrná. Moje láska má krásnou mašinu a to je jediná milenka, kterou mu dovolím," uzavírá Lucie Bílá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také