TopStar

11. června 2013 06:40

Blanka Konrádová

Jackie Chan zaryl nos do betonu

Herec Jackie Chan na chodníku slávy do betonu před restaurací Grauman's Chinese Theatre v Los Angeles obtiskl nejen ruce a chodidla, ale i nos!

Na slavnostní ceremoniál přišli akčního hrdinu podpořit Chanův kolega Chris Trucker a Jaden, syn herce Willa Smithe. Jaden je totiž oddaným žákem Jackie Chana, učí se od něj bojová umění. Svému Mistrovi je za lekce velice vděčný, a tak ho na tuto akci s nadšením doprovodil. Originální herec si s sebou vzal ještě dva další společníky – plyšové medvídky pandy.

Legendární herec už od roku 2002 jednu hvězdu na hollywoodském chodníku slávy má. Otisk rukou i se slavnostním ceremoniálem patří ale mezi nejexkluzivnější pocty. Jackie Chan se stal prvním čínským umělcem, kterému se dostalo tak velké pocty.

Jackie Chan, tedy otisk jeho rukou, nohou a nosu, je teď v dobré společnosti. Na chodník slávy už do betonu vložily své ruce i takové hollywoodské hvězdy, jakými jsou Charlie Chaplin, Shirley Temple, Judy Garland, Humphrey Bogart, John Wayne, Marilyn Monroe a Will Smith.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také