TopStar

22. května 2015 10:21

Barbora Koukalová

Jágrova miss Kovandová tenhle skandál vůbec nezvládá: Její otec mluví o svatbě a my jsme přišli na její lži

Stačila jen jedna noc v bytě Jardy Jágra a z nevýrazné a ničím zajímavé vicemiss Kovandové je momentálně nejskloňovanější jméno na českém internetu.

Lucie se podle své výpovědi nedávno vracela z Německa, neměla v Praze na noc objednaný hotel, a protože je kousek od Olomouce, musela by jet sama vlakem, ale to by se bála, tak se domluvila s Jágrem a ten ji nechal u sebe přespat, kde si tři hodiny povídali o hokeji, až se z toho ona unavila.

Právě výpověď nezralé Kovandové je terčem posměchu celé sociální sítě, protože zatímco Jarda gentlemansky mlčí a my si tedy můžeme jen domýšlet, zda v bytě něco proběhlo (s největší pravděpodobností na ni Jágr ani nesáhl, ale na tom vůbec nesejde), Kovandová naopak moc mluví, moc mluví její rodina a moc mluví její přítel a čím víc to nenechávají být, o tím větší facepalm se tady jedná.

S kauzou přišel deník Blesk a je tedy logické, že je zajímá i vyjádření dalších zainteresovaných lidí, takže jsme se dozvěděli od Kovandové přítele, že jí Jardu přeje a že s ním bude šťastnější a spokojenější, a pak se ozval Kovandové otec a prohlásil, že by byl štěstím bez sebe, kdyby Lucie začala s Jardou oficiálně chodit a ještě by ho jednou měl za zetě, přičemž potvrdil, že se Kovandová a Jágr stýkají.

Nepřipomíná vám to někoho? Není to tak dávno, co se přesně takhle celý český internet bavil nad úplně stejným jednáním jiné rodiny.

Sama Kovandová se v tom plácá tedy jak kapr na suchu a vůbec neví, co má dělat a jak se obhájit. Ale zároveň o tom mluvit chce, protože se jí teď díky tomu zvednou zakázky a sveze po Jardových zádech, ač s ním nejspíš opravdu nespala. Práci doteď pořádnou neměla, proč by se taky jinak odstěhovala z Prahy domů? Tak toho teď musí využít.

1. Jestliže jede někdo z Neměcka a nebydlí v Praze a měl by jet na noc někam daleko domů, logicky si buď zajistí odvoz nebo přespání dopředu. Varianta je, že se tajně domluvila s Jágrem, že přijede z Německa a doma řekne, že se vrátila až druhý den. Doufala asi ve víc, ale to se nestalo.

2. Tuhle tezi potvrzuje skutečnost, že když se jí novináři ptali, kde byla v neděli večer, lhala, že jela z Německa domů. Po zhlédnutí fotek, jak si ji Jarda vede do bytu, ale přiznala pravdu.

3. Když se tedy vrací z pracovních nebo z bůhví jakých cest, kde má tedy kufr? Nebo příruční zavazadlo? Fotografové vyfotili Jágra a Lucku jak míří do jeho bytu, ale Kovandová ani nikdo jiný žádné věci nenese.

4. Říká, že přítele má už pět let a že si spolu hrozně věří a on věří jí, že Jágr je pro ni jen kamarád. Tak jsme se podívali na její po-missí výroky, jak to tedy je. V roce 2013, kdy vyhrála titul české vicemiss, tvrdila v rozhovoru pro Revue na iDnesu a pro Sedmičku ze dne 24. března 2013, že přítele má dva týdny. 3. dubna 2013 vyšel další rozhovor na Revue, kde tvrdí, že je nezadaná a popisuje to takhle: "S mým partnerem jsme náš vztah řešili od podzimu do jara a se soutěží to nesouvisí, prostě to tak přišlo a my jsme se dohodli, že asi pro sebe nejsme stvořeni." Jenže mluví o tom, že řeší krizi od podzimu do jara, a přitom 24. března řekla, že přítele má jen dva týdny. Nyní je květen léta páně 2015 a Kovandová noviny utvrzuje, že jsou spolu pět let. Jestli se ty roky a přátelé ztrácejí někde v šedé zóně soumraku, to je záhada.

Záhadou ale asi nebude, že ať se mezi Lucií a Jardou možná něco slibně vyvíjelo, po téhle lidové zábavě to zcela jistě zase rychle skončilo.

(bk)


Přečtěte si také