TopStar

21. září 2015 14:39

Petr Cífka

Jak Barney lovil Britney Spears a Jennifer Lopez: TOP 6 nejlepších hostovaček hvězd v HIMYM!

Slavný seriál potřebuje slavné hosty. Kdo v kultovním sitcomu zanechal nejlepší dojem a ukázal největší smysl pro humor?

Sitcomová klasika Jak jsem poznal vaši matku se v televizi poprvé objevila před deseti lety a rozloučila se v loňském roce. Během té doby se vedle Teda, Robin, Marshalla, Lily a Barneyho vystřídala obrovská hromada velkých i malých hvězd. Kdo z nich byl nejlepší? 1. Britney SpearsS herectvím to zkoušela už dřív, ale šlo jí to podobně dobře jako třeba Peruáncům hokej. Naštěstí v Jak jsem poznal vaši matku pochopila, že její role není moc komplikovaná a má hrát vlastně psychopatickou slepici. Zamiluje se do Teda, vyspí se s Barneym a po dvou dílech se zdekuje. Ale alespoň tu ukázala, že si umí před kamerou utahovat i sama ze sebe.

2. Katy PerryPodobně jako Britney Spears i Katy Perry dostala v seriálu roli dívky, které to zrovna moc nepálí. Respektive je tak blbá, že se člověk diví, že nafasovala občanku. Seriálová parta se s ní seznámila, když Ted chodil se Zoe. Katy Perry si zahrála její sexy, přátelskou, ale zoufale naivní sestřenici, jejíž jméno si sice nikdo nepamatuje, ale minimálně pánové mají její výstřih v hlavě nejspíš i teď.

3. Jennifer LopezJejí zpívající kolegyně dostaly v seriálu role nepříliš inteligentních krásek, s Jennifer Lopez to bylo ale jiné. Krásná byla samozřejmě taky, hloupá však ani trochu. Zahrála si tu Anitu, spisovatelku, která vydala knihu o tom, jak se vyrovnat s nešťastnou láskou, a na niž klasické triky těch největších baličů nefungují ani v nejmenším. A teoreticky dovede srovnat do latě i protřelého Barneyho. A kvůli Robin, která se z jejich rozchodu vzpamatovává docela těžko, to moc ráda udělá.

4. James Van Der BeekNa konci devadesátých let se z něho stala hvězda díky seriálu Dawsonův svět. Dnes James Van Der Beek rozhodně nepatří mezi hvězdy, když ale dostane příležitost před kamerou, umí jí náležitě využít. A pořádně si dělat ze své nejslavnější role srandu. V Jak jsem poznal vaši matku dostal roli kanadské hvězdy Simona Tremblaye, s nímž Robin randila v době, kdy se pokoušela o kariéru popové hvězdy. Jejich vztah však dlouho nevydržel, Simon dal přednost Louise Marsh, protože její rodiče měli bazén.

5. Bryan CranstonKdyž někdo pět sezon vaří v televizi pervitin, tak si rád občas odskočí do nějakého pohodovějšího sitcomu, kde mu nehrozí nebezpečí od mexických drogových kartelů, policie nebo zfetované konkurence. Zahrál si Tedova bývalého šéfa Hammonda Drutherse, který je otravný, nesnesitelný, hlasitý a hloupý. A navíc má tendenci navrhovat budovy, které spíš než moderní mrakodrapy připomínají penis.

6. John LithgowV říjnu oslaví sedmdesátiny, má na kontě dvě nominace na Oscara, zazářil v sitcomu Takoví normální mimozemšťané, ale především si zahrál hromadu luxusních psychopatů. Když terorizoval seriálového Dextera, vyneslo mu to cenu Emmy i Zlatý globus, v legendárním thrilleru Kainova výchova si vystřihl rovnou čtyřroli a v Cliffhangerovi se kvůli němu zapotil samotný Sylvester Stallone. Tohohle chlapa zkrátka nechtějte naštvat. I když v Jak jsem poznal vaši matku hraje prvotřídního sympaťáka a skutečného Barneyho otce.

Jak se během let měnila Britney Spears?


Přečtěte si také