TopStar

13. srpna 2018 11:01

Ilona Blašková

Jak bojují s vedry Miroslav Etzler a Ivana Chýlková?

Také je vám vedro a nevíte, jak se v tomhle počasí zchladit? Horké letní dny nejsou překážkou pro filmaře od natáčení komedie Léto s gentlemanem. A taková herečka Ivana Chýlková má jednu malou vychytávku!

Ani pětatřicítky nezastaví filmaře od natáčení letní komedie Léto s gentlemanem, ke které napsal scénář Jaromír Hanzlík. I když mají všichni léto rádi, tyhle teploty už jsou i pro ně trochu moc. „Je to extrém. Zvlášť když máte hodně textu, který se musíte naučit. Do toho na hlavě paruku, takže se pot nikam neodpařuje. Je to náročné pro všechny. Mezi záběry mám nohy v kýblu,“ řekla Chýlková.

„To není moc, to je příliš. Já koukám na staré lidi, kteří opravdu strádají, a já také strádám. Já vůbec nemůžu fungovat. My jsme teď hráli v Ostravě na slavnostech Hamleta a tam bylo večer 35 stupňů,“ řekl Mirek Etzler.

V Ostravě měl i partnerku se sedmitýdenním synkem Samuelem, který jeho životní hodnoty posunul zase o kus dál. A jaké to je být otcem ve třiapadesáti? „Všechno ve třiapadesáti je jiné. Člověk si všeho váží úplně jinak. Ale je to tak intimní, že se mi o tom nechce mluvit. Z nebe nám spadl anděl a jsme moc šťastní, že ho máme. Já všechno vnímám intenzivněji, než když mi bylo dvacet let, kdy jsem se za něčím hnal jako blázen a to podstatné mi ulétlo,“ prozradil herec.

Sdílejte článek

Přečtěte si také