TopStar

22. června 2018 11:10

Jak bude trávit dcera Jitky Asterové léto? Jak je jejím zvykem, dobrodružně

Léto je tu a školáci i pracující se nemohou dočkat vytoužené dovolené. Stejně to má i dcera herečky Jitky Asterové (58) Anna Kameníková, známá spíše pod svým dívčím příjmením Linhartová, která plánuje v létě pořádné dobrodružství. Není to přeci žádná bábovka a léto v resortu u bazénu tedy není nic pro ni.

‚‚U mě prázdniny určitě budou. Já se celý rok těším, že zase naskočíme s manželem do naší dodávky a vydáme se na cesty. Nějaký čas budu sice i pracovat, čeká mě jedno natáčení, ale zbude i volno, které si užijeme. Loni jsme byli na Balkáně, vyrazili tak na blind a bylo to úžasné. Letos by to mohlo být Španělsko, ale itinerář ještě dolaďujeme. Hlavně půjde o odpočinek, ale tak trochu aktivní, spojíme grilování s opalováním a výlety,‘‘ nechala se slyšet nadšená kráska.

Ještě před tím se ale Anička bude muset věnovat pracovním povinnostem. Pro tentokrát získala nabídku k účinkování v Činoherním klubu a 21. června se představí na jeho jevišti v premiéře hry Matěje Dadáka Poutníci do Lhasy, což bude i její divadelní debut.

Anna je novější tváří českého filmu a výrazná se jeví nejen svou hřívou, kterou zdědila po matce, moderátorce a herečce Jitce Asterové, ale především svým zářivým hereckým projevem. K herectví se dostala poměrně náhodně. Přestože má geny na to, aby se stala herečkou, původně chtěla studovat uměleckoprůmyslovou školu. Tam se ale nedostala, kdežto na konzervatoř byla přijata okamžitě. Dnes má ambice jako scénáristka, uvidíme tedy, zda se máme nač těšit.


Přečtěte si také