TopStar

22. prosince 2018 18:08

Jak bude trávit svátky Libor Bouček? V zahraničí!

Moderátor Libor Bouček (38) si letos tradičních českých Vánoc neužije. Místo toho bude s přítelkyní Gabrielou Bendovou (26) v zahraničí. A kde přesně?

Libor Bouček se moc často nechlubí svými dovolenými a volným časem celkově. Dělá to v první řadě kvůli zlodějům, kteří by ho mohli nečekaně navštívit. ‚‚Moje dívka letí na svátky do tepla, tak mě vzala sebou. Kam přesně letíme,si necháme pro sebe, a na jak dlouho taky. Ale zlodějům chci vzkázat, aby se o nic nepokoušeli, protože v mém bytě bude i beze mě pořád plno lidí,‘‘ nechal se moderátor slyšet pro Blesk.

‚‚Štědrý večer jsme si už s mojí dívkou udělali a s rodiči budeme mít těsně před naším odletem,‘‘ dodal. No, doufáme, že alespoň Gabriela to moc dlouho nevydrží a nějakou tu fotku z dovolené na svém Instagramu zveřejní.

I když randí s krásnou finalistkou České Miss 2014 Gabrielou Bendovou už dlouho, do třetí svatby se nějak po hlavě nevrhá. ‚‚Dal jsem si předsevzetí, že svůj vztah chci udržet nejméně do třetího kvartálu letošního roku,‘‘ řekl Bouček začátkem roku v rozhovoru. No, třetí kvartál už uběhl, takže bychom se mohli třeba těšit i na nějakou tu veselku.

Sdílejte článek
Štítky Vánoce zahraničí Libor Bouček zloději

Přečtěte si také