TopStar

11. dubna 2018 10:30

Ilona Blašková

Jak dnes vypadá Esmeralda, Rosalinda a Milágros? Podívejte se!

V devadesátých letech zažily telenovely na českých obrazovkách velký boom! Jak dnes vypadají a co dělají hlavní představitelky telenovel Esmeralda, Rosalinda a Divoký anděl?

Leticia Calderón

Jen málokdo by zapomněl na slepou dívku v zelených šatech slyšící na jméno Esmeralda. Byla to jedna vůbec z prvních telenovel. Letos je to 21 let od jejího uvedení na televizní obrazovky. V České republice se těšila mimořádně velké oblibě. A jak vypadá Esmeralda dnes? Její představitelka Leticia Calderón (49) se změnila k nepoznání. Je z ní krátkovlasá blondýna! V jejích zelených očích však stále vidíme skromný pohled Esmeraldy.

V telenovelách Leticia účinkovala až do roku 2011. Poté pověsila televizní hraní na hřebík. Na kariéru herečky ale nezanevřela. Dodnes se aktivně věnuje hraní v divadle. Leticia je maminkou dvou dětí, které má ze svého manželství s Juanem Colladou. Starší Luciano se bohužel narodil s Downovým syndromem. Jeho výchova ji dovedla k napsání vlastní knihy.

Thalía

Na přelomu tisíciletí jí znali snad všichni. Tehdy jako dívka s květinou ve vlasech ukradla srdce nejednomu muži. Legendární mexická telenovela Rosalinda proslavila její představitelku Thalíu (46). Role Rosalindy však byla její poslední. Přednost před kariérou herečky dala zpěvu a vydala několik desek. Kromě toho byla také modelkou a módní návrhářkou. Thalía se sice trošku zakulatia, ale vypadá skvěle. Za manžela si vzala milionáře Tommyho Mottolu, se kterým má dvě děti a vede pohádkový život.

Natalia Oreiro

Jako bláznivá Milágros v telenovele Divoký anděl přitáhla k obrazovkám i ty diváky, kteří do té doby telenovely odsuzovali. Její představitelka Natalia Oreiro se stala hvězdou a kromě hraní se začala věnovat i zpěvu. Vydala několik alb a v České republice několikrát vystupovala na vyprodaných koncertech.

Čeští diváci si ji mohou také pamatovat ze seriálu Kachorra. Natalia se skoro nezměnila, vypadá pořád báječně a v rodné Argentině patří stále mezi nejuznávanější celebrity. Točí jeden film za druhým a objevuje se i v seriálech. Kromě toho má Natálie i svou úspěšnou módní značku. Věnuje se také charitativní činnosti pro Unicef a bojuje za práva zvířat. Se svým manželem, rockerem Richardem Mollem, má syna.

Sdílejte článek

Přečtěte si také