TopStar

27. května 2018 08:46

Ilona Blašková

Jak dnes vypadají hrdinové ze seriálu Melrose Place?

Před 26 lety měl na televizních obrazovkách premiéru seriál Melrose Place. Příběhy a milostné vztahy několika lidí z bytového komplexu se prolínali navzájem. A to nejen na plátně, ale i v reálném životě. Jak dnes vypadají?

Thomas Calabro (59)

Představitel doktora Manciniho – Thomas Calabro po skončení seriálu Melrose Place už žádnou velkou hereckou nabídku nedostal. Párkrát se objevil v menší epizodní roli v seriálu Glee, Castle na zabití nebo Námořní vyšetřovací služba. S manželkou Elizabeth Prior se kterou má tři děti, se v roce 2005 rozvedl.

Josie Bissett (47)

Manželku doktora Manciniho – Jane si zahrála Josie Bisset. Po více než čtyřech letech ale přerušila natáčení. Důvodem byl potrat, který prodělala. Na poslední sérii se ale do seriálu vrátila. Během natáčení se zamilovala do svého hereckého kolegy Roba Estese, který si v seriálu střihl roli kuchaře Kylea. Manželství jim vydrželo do roku 2006. Mají spolu dvě děti. Jako herečka se ještě párkrát objevila v menších rolích v několika seriálech. Josie se naplno věnuje psaní knih pro děti.

Heather Locklear (56)

Jedna z nejvýraznějších postav byla určitě mrcha Amanda. Tu ztvárnila už tehdy známá herečka Heather Locklear. Po Melrose Place se objevila i v dalších seriálech a filmech. Poměrně rušno ale bylo i v jejím osobním životě. Poprvé byla vdaná za bubeníka Tommyho Lee, kterého si posléze vzala i Pamela Anderson. Zakrátko se provdala za kytaristu Bon Jovi Richieho Samboru. S ním se také rozvedla a zasnoubila se s hereckým kolegou a osudovou, seriálovou láskou Jackem Wagnerem. Na sňatek ale už nedošlo. Herečka má léta problémy s alkoholem a násilím. Před pár měsíci jí zatkly za domácí násilí a napadení policisty.

Jack Wagner (58)

Doktora Petera ztvárnil herec Jack Wagner. Stejně jako spousta jeho kolegů ze seriálu, i on si později zahrál v Castle na zabití. Osobní život mu přinesl několik překvapení. Heather Locklear zrušila zasnoubení a jeho třiadvacetiletá dcera, kterou její matka dala k adopci, se rozhodla vypátrat své biologické rodiče.

Grant Show (56)

Postava Jacka patřila v seriálů k největším idolům. Jeho představitel – Grant Show se dokonce objevil ve spřáteleném seriálu Beverly Hills 90210 v několika epizodách ve stejné roli. Dodnes je Grant aktivním hercem. Od loňského roku hraje jednu z hlavních rolí v nové sérii Dynastie. A jak to v herecké branži bývá, i on poznal na place svou lásku. Byla jí kolegyně Laura Leighton. Vztah ale nevydržel a Grant je teď podruhé ženatý.

Doug Savant (53)

Určitě si vzpomínáte na nesmělého gaye Matta! V seriálu neřešil téměř nic jiného, než svou sexuální orientaci. V reálném životě má ale jeho představitel Doug Savant jasno! Právě k němu od Granta Showa přeběhla kolegyně Laura Leighton. Pořídili si rodinu a jsou spolu dodnes. I on je stále aktivní herec. Vidět jsme ho mohli v seriálu Zoufalé manželky a v epizodních roličkách v Akta X, Myšlenky zločince nebo Castle na zabití.

Andrew Shue (51)

Dalším párem který obýval vilu s bazénem v Melrose Place byl Billy a Allison. Tito dva i v reálném životě tvořili pár. Ale vztah jim nevydržel. Pro Andrewa byla tato role začátkem jeho kariéry. Nicméně žádnou další výraznější stopu po sobě nezanechal. Dnes je podruhé ženatý, má tři syny a dvě nevlastní dcery.

Courtney Thorne-Smith (50)

Představitelka Allison - Courtney Thorne-Smith našla uplatnění i po skončení Melrose Place. Vidět jsme ji mohli například v úspěšných seriálech Ally McBeall nebo Dva a půl chlapa. I ona se podruhé vdala a má jednoho syna.

Laura Leighton (49)

Již několikrát zmiňovaná herečka Laura Leighton si v seriálu zahrála pěknou mrchu a sestru Jane Mancini – Sydney. Modrooká zrzka v seriálu střídala jednoho muže za druhým. Ne jinak tomu bylo i v osobním životě. Nejdříve randila s Grantam Showam a poté s Dougam Savantem. S ním se nakonec usadila a mají dvě děti. I ona si ještě zahrála. Například v seriálu Prolhané krásky a v několika televizních filmech.

Daphne Zuniga (55)

Podobně jako Heather Locklear i ona už měla nastartovanou kariéru před Melrose Place. Tam ztvárnila fotografku Jo. Detaily ze soukromého života však tají. Jedno ale víme. Nikdy se nevdala ani nemá žádné děti.

Sdílejte článek

Přečtěte si také