TopStar

12. června 2018 10:50

Ilona Blašková

Jak dnes vypadají muži ze seriálu Sex ve městě?

Když před dvaceti lety vstoupil na obrazovky seriál Sex ve městě, nikdo nečekal, jaké oblibě se bude těšit. Osudy třicátnic a jedné čtyřicátnice, které řeší práci, módu, ale zejména muže, sledovali lidé po celém světě. Co dělají a jak vypadají jejich představitelky, víme. Ale jak se podepsal zub času na mužích, kteří v tomto legendárním seriálu vystupovali?

Chris Noth (63) - Pan Božský

Životní láska Carrie Bradshaw vypadá i po šedesátce skvěle. Vlasy zešedivěly, přibylo pár vrásek, i několik centimetrů v pase. Ale charisma rozhodně neztratil. I po poslední klapce filmu Sex ve městě 2 zůstal v herectví dále činný. Zahrál si v několika televizních filmech a seriálech. V roce 2012 si vzal za manželku herečku exotického vzhledu Taru Lynn Wilson (36), se kterou má desetiletého syna Oriona. Co myslíte, je Božský stále božský?

John Corbett (57) - Aidan Shaw

Aidan byl další osudovou láskou Carrie. I on se po skončení seriálu věnuje dále herectví. A nejen to. John je také country zpěvákem. Na svém účtu má dvě alba. Od roku 2002 žije s o čtyři roky starší herečkou Bo Derek, která byla dříve považována za jednu z nejkrásnějších žen světa. Společně žijí na ranči v Kalifornii, kde chovají koně. Nemají žádné děti.

Jason Lewis (46) - Jerrod Smith

Samanthin zajíček patřil k nejpřitažlivějším mužům seriálu. Zmužněl a stále se pyšní vypracovaným tělem a pomněnkovýma očima. Po skončení seriálu se i nadále živí herectvím. Avšak o žádnou závratnou roli zatím nezakopl. Jeho přítelkyní je herečka Liz Godwin (26). Potomka prozatím žádného nemá.

David Eigenberg (54) - Steve Brady

Získal srdce chladné právničky Mirandy. A i on se po „Sexu“ věnuje herectví. Chodí z jednoho úspěšného seriálu do druhého. Vidět jsme ho mohli například v seriálech Chicago Fire, Právo a pořádek, NCIS-Námořní vyšetřovací služba. Je ženatý a má dvě děti.

Evan Handler (57) - Harry Goldenblatt

V seriálu ztvárnil roli rozvodového právníka. A i přesto, že nepatřil mezi seriálové krasavce, sbalil Charlottu Yorkovou. Evan kdysi vyhrál boj s leukemií. Hrál v úspěšném seriálu Californication a v American Crime Story. Kromě hraní píše také knihy. Je ženatý s chemičkou Elisou Atti a mají dceru Sofii.

Willie Garson (54) – Stanford Blatch

Představitel homosexuálního kamaráda Standforda se také věnuje herectví. Na svém účtu má několik seriálů i menších rolí ve filmech. Ve skutečnosti ale není gay. Bohužel doposud nenašel tu pravou ženu, a jak sám říká, už asi ani nenajde. Proto v roce 2009 adoptoval sedmiletého Nathena.

Kyle MacLachlan (59) – Tray MacDougal

Herec ztvárnil impotentního mamánka a prvního manžela Charlotty. Kyle se kromě hraní ve filmech a seriálech věnuje i divadlu. Jeho působištěm je Broadway. Hercovou postelí prošla řada hereček i modelek. Jeho manželkou se však stala filmová producentka Desiree Gruber (48), se kterou má devítiletého syna Calluma.

James Remar (64) - Richard Wright

Alfa samec a hotelový magnát, který pobláznil nymfomanku Samanthu. Taková byla jeho role v seriálu. Známý herec účinkuje v mnoha filmech i seriálech. Svůj osobní život si ale pečlivě střeží. Je ženatý a se svou ženou asijského původu, má dvě děti.

Michail Baryšnikov (70) – Aleksandr Petrovsky

V posledních dílech se Carrie zakoukala do ruského umělce. Toho ztvárnil ruský baleťák Michail Baryšnikov, který emigroval do USA. Tam se začal kromě tance, věnovat i herectví. Po seriálu Sex ve městě dostal už jen menší roličky. Michail je ženatý s balerínou Lisou Rinehartovou (68) se kterou má tři děti. S předchozího vztahu s herečkou Jessicou Lange (69) má dceru.

Sdílejte článek

Přečtěte si také