TopStar

4. června 2018 08:00

Ilona Blašková

Jak dnes vypadají puberťáci ze seriálu Beverly Hills 902 10?

Není snad nikdo, kdo by si nepamatoval tento kdysi velmi oblíbený seriál. V 90. letech všichni netrpělivě usedali k televizním obrazovkám, aby se dozvěděli o dalších osudech partičky mladých lidí z prominentní americké čtvrti Beverly Hills. Od té doby ale uplynulo spoustu let. Jak dnes vypadají a co dělají hlavní představitelé tohoto legendárního seriálu?

Shannen Doherty (47) – Brenda Walsh

Shannen to dotáhla herecky ze všech nejdál. Natočila přes čtyřicet snímků. Tvůrci s ní však měli vždy problémy. Díky její aroganci nebyla mezi štáby oblíbená. Působení v seriálu Beverly Hills ji prý už nebavilo. A aby přestala hrát, chodila na natáčení pozdě, hádala se se štábem, a dokonce prý před líbacími scénami snědla cibuli. Seriálový štáb to nevydržel a vyhodili ji. Stejné to bylo i při natáčení seriálu Čarodějky. V současnosti se Shannen podruhé léčí s rakovinou prsu.

Jason Priestley (48) – Brandon Walsh

Jason je šťastným otcem dvou dětí. Role v seriálu však byla tak výrazná, že Brandona Walshe se nikdy nezbavil. A možná právě proto mu nikdo žádnou větší roli nenabídl. Proto se vrhl na filmovou režii. Kromě hraní a režírování se věnuje i automobilovému závodění. Párkrát si natloukl a strávil několik měsíců v nemocnici.

Luke Perry (51) – Dylan McKay

Luke se snažil z nabyté slávy vytěžit maximum. Jako jeden z mála dostal hlavní roli a to ve filmu 8 sekund. Nejčastěji je však vidět v televizních filmech a seriálech. Je otcem dvou dětí.

Jennie Garth (46) – Kelly Taylor

Po Beverly Hills u seriálů a televizních filmů zůstala, ale v ČR se nevysílaly. Kromě jednoho seriálu– Co mám na tobě ráda. V USA měla také vlastní reality show, kde divákům představila rekonstrukci svého nového sídla v Hollywoodu. Jennie má tři děti a je třikrát rozvedená.

Ian Ziering (54)– Steve Saunders

Ian se také dále věnuje herectví. Zašlou slávu mu vrátil podivný hororový sci-fi film Žraločí tornádo, který má už několik dílů. Je podruhé ženatý a má dvě děti.

Tori Spelling (45) - Donna Martin

Tori byla odmala prominentní dítě. Její otec Aaron Spelling byl filmový producent a produkoval i seriál Beverly Hills. Tori se však proslavila nejen rolí Donny, ale i láskou k plastickým operacím. Dříve celkem pohledná blondýnka, dnes vypadá jako zoombie. A tak není divu, že tato plastiková figurína o žádnou roli jen tak nezavadí. Je podruhé vdaná a má pět dětí.

Brian Austin Green (44) – David Silver

Brian se po skončení BH90210 objevil i v dalších seriálech jako například Smallville, Zoufalé manželky nebo třeba Kurz sebeovládání. Věnoval se také hudbě. Vydal vlastní album a dále se živý jako hudební producent. Z předchozího vztahu s herečkou Vanessou Marcil, která si v seriálu také zahrála, má syna. V roce 2010 si vzal krásnou herečku Megan Fox se kterou má dvě děti.

Gabrielle Carteris (57) – Andrea Zuckermann

V Beverly Hills si zahrála šestnáctiletou Andreu. Přitom jí ale ve skutečnosti bylo devětadvacet! Svým hereckým talentem však příliš neoslovila. Dostala jen hrstku malých rolí v televizních filmech a seriálech. V roce 2006 ale s herectvím skončila. Během filmování se totiž zranila a ochrnula jí polovina obličeje. Provdala se za burzovního makléře a pořídila si s ním dvě děti. Vede několik asociací, které se starají o zájmy herců.

Pamatujete si na seriálovou znělku?

Sdílejte článek

Přečtěte si také