TopStar

30. prosince 2017 10:50

Jak fanynka královské rodiny udělala nejlepší vánoční fotku!

Jak se předpokládalo, poté, co královská rodina navštívila vánoční mši, na sítích se objevila záplava čerstvých fotek z této události. Profesionální fotografové a novináři už od brzkého rána seděli u Sandringhamu, aby udělali co nejlepší fotku. To se jim však nepodařilo a nejlepší fotku pořídila obyčejná fanynka královské rodiny.

Kate Middleton, Meghan Markle, princ Harry a princ William vcházeli do Kostela sv. Máří Magdaleny, když na ně zavolala dívka Karen Murdoch. Všichni se otočili a Karen si mohla členy královské rodiny vyfotit z bezprostřední blízkosti na svůj iPhone. Snímek se podařil velmi kvalitní a živý, okamžitě se rozlétl po světě a mnohá vydání ho použila pro své titulní strany.

‚‚Jsem jednoduše velmi aktivní. Byla jsem tam se svou dcerkou a asi jsem byla poněkud nervózní. Když jsem uviděla královskou rodinu, tak jsem najednou vykřikla jak husa veselé Vánoce. To je jediné, co jsem řekla a oni se na mě otočili,“ zmínila žena v rozhovoru pro BBC.

Výsledek troufalosti amatérské fotografky je skvělá fotografie, kde princ Harry a Kate koukají přímo do kamery, kdy jdou ruku v ruce se svými protějšky. Všichni čtyři se usmívají a nikdo je nezakrývá (jiní fotografové takhle čistý snímek neudělali).

Kvůli extrémní poptávce médií o fotku žena pochopila, že si tím může přivydělat a začala ji prodávat tisku. ‚‚Jsem matka samoživitelka, mám dvě práce. Teď si chci našetřit peníze na studium své dcery. A můžu to udělat. To je báječné,“ nechala se slyšet Murdoch. Nakonec žena zmínila, že tato fotografie je jen náhodně podařeně zachycený moment, nic víc, nic míň.

Sdílejte článek
Štítky britská královská rodina princ Harry Meghan Markle BBC fanynka

Přečtěte si také