TopStar

14. května 2015 18:51

Barbora Koukalová

Jak je to s dalším rozchodem Petry a Leoše? Ve Svatbách v Benátkách se dozvíte pravdu!

Jako správná osudová láska je vztah Petry Faltýnové a Leoše Mareše taková horská dráha, co se trochu rozbila, protože jede dost zrychleně. Než se stihnete vzpamatovat a zvyknout si na jejich nový singl či zadaný status, už je zase všechno jinak. A proč? To poznáte dnes!

Prvně je asi třeba pochopit, jaké vášně s těmito dvěma cloumají a že to není jen o střetu muže a ženy, ale taky o střetu velkých eg a občasné snahy mít jeden nad druhým navrch a zároveň se nenechat úplně semlít. Proto může neználkům přijít na první pohled jejich vztah jako řádná divočina, ovšem láska a vášeň mají jen velmi tenkou hranici k zlobě a žárlivosti a ustát to je někdy pro jednoho sakra složité.

Leoš Mareš (39) a Petra Faltýnová (37) mají zase krizi a záměrně tomu neříkáme rozchod, protože oni dva se vlastně nerozešli nikdy, jen se v takové chvíli zrovna nacházejí každý na opačném konci toho, co je jinak spojuje.

I přesto, že se tak děje kolikrát častěji, než by mohl unést váš vkus, veřejnost přesto tuhle přetahovanou vždycky se zájmem sleduje. Jak je to vlastně mezi nimi doopravdy a jak vypadá jejich skutečný životní příběh?

Možná budete překvapeni, ale dozvíte se to dnes večer v seriálu Svatby v Benátkách. Ač seriál, Petra a Leoš tam hrají sami sebe a před kamerou odhalují skutečné pozadí svého vztahu, k němuž normálně nedohlédnete. A pak i pochopíte, že ta dnešní ranní panika o jejich dalším rozchodu, která proběhla po všech serverech, je tak trochu zbytečným děláním vysokých vln. Pusťte si a dáte nám zapravdu.


Přečtěte si také