TopStar

25. ledna 2018 07:05

Jak je to s těhotenstvím nejmladší z rodu Kardashianek? Tajemství je stále neprozrazeno

Značka kvalitního, ale dostupného spodního prádla, získala pro svou kampaň neuvěřitelné eso! A kdyby jen jedno! Do spodního prádla se svléklo všech pět sester Kardashianových.

Možná čekáte sexy fotky plné polonahých krásek v luxusním spodním prádle. Chyba lávky. Slavné sestry se v kampani pro značku Calvin Klein oblékly do sportovních setů spodního prádla, které oslní spíš svou funkčností než vzhledem.

Celou akci má nejspíš na starosti Kendal Jenner (22), nejlépe placená modelka světa, která se značkou spolupracuje dlouhodobě. Můžeme jen spekulovat, zda to byl její nápad přizvat do kampaně i sestry.

Tak jako tak, tah to byl náramný. Rodina Kardashianových je v Americe velmi populární, o jejich životy se zajímají miliony diváků televizní show, která zachycuje život této rodinky.

Je téměř jisté, že v kampani na sebe největší pozornost strhne nejmladší ze sester, Kylie Jenner (20). Zatímco třiatřicetiletá Khloe se s těhotenstvím netají a přiznala, že pod srdcem nosí svého prvního potomka, malá Kylie stále mlží.

Ke svému stavu se nevyjadřuje, a tak stále není jasné, jestli je i ona v požehnaném stavu.

Že je přeci jen něco jinak ale dokazují fotky právě ze zmíněné kampaně, kde má Kylie jako jediná bříško přikryté dekou. Bude nejmladší ze sester opravdu maminkou? Věříme, že nám své tajemství prozradí již velmi brzo.

Sdílejte článek
Štítky těhotenství reklamní kampaň dámské spodní prádlo Kardashianky

Přečtěte si také