TopStar

9. srpna 2018 19:00

Ilona Blašková

Jak to klape modelce Jitce Nováčkové a finskému fotbalistovi Timu Sparvovi?

Modelka Jitka Nováčková se poslední rok a půl ukazuje na společenských akcích spíše jenom sporadicky, a když už, tak pracovně. Svůj volný čas si naopak snaží užívat v Dánsku, kde žije její přítel. Modelka nám prozradila, jak zvládá žít v naprosto odlišné zemi a hlavně, jak jí sedí vztah na dálku.

Modelka Jitka Nováčková je se svým přítelem přes rok a půl. Vztah s fotbalistou Timem Sparvem je založený převážně na důvěře, protože pohledný mladík hraje za Dánsko a modelka hodně času tráví kvůli práci v Čechách. „Já začnu nedůvěřovat, až když se něco stane. Já zatím nemám důvod žárlit. My se moc nevidíme a já třeba nevím, co dneska dělá. Ale dokud mi něco neudělá, nemám důvod pochybovat,“ řekla Jitka.

Sama modelka přiznává, že to s fotbalistou, byla láska na první pohled a pár vytvořili ihned. Jen jí až teď dochází komplikace, které přicházejí, když člověk žije s cizincem. „Přemýšlím, kde uděláme svatbu, kde, co a jak. Kam já dovedu mojí babičku. A jestli to bude? No, o tom jsme se ještě nebavili, ale bude to stres,“ prozradila.

Zamilovaný páreček, tak žije na střídačku v Čechách a Dánsku a doma převládá angličtina. Jazykovou bariéru Jitka při vtipných momentech celkem vnímá. „Třeba jsme na snídani a já se mu snažím vysvětlit, že jim jako protržená a chci říct - hej, teď jsem jako Otesánek. A on se zeptá - a kdo je Otesánek? A já řeknu - to je člověk, který snědl svojí mámu, tátu a vlastně na sebe koukáme a vůbec to nedává smysl, samozřejmě,“ řekla se smíchem. A v čem se podle Jitky liší zahraniční fotbalisti od těch českých? „Já nevím. Já s českým nebyla. Asi vzděláním. Tim studuje a já asi neznám moc fotbalistů, co mají vysokou školu,“ směje se.

A modelky plány? Její Youtube kanál má velké ohlasy. Co se týká modelingu, už zná svou cenu a pod tu nejde. A práce se jí v Čechách jen hrne. Tak uvidíme, kdy nám páreček oznámí radostné novinky nebo Jitka stěhování do Dánska.

Sdílejte článek