TopStar

5. června 2018 11:46

Ilona Blašková

Jak to má s muži herečka Simona Stašová?

Simona Stašová je nekonečnou studnicí energie. A talent má bezesporu nejen po mamince, ale také od Boha. To se samozřejmě někde vždycky promítne. A u Simony to byli muži. Ale bacha! Teď prý nějakého má!

Když sledujete Simonu Stašovou na jevišti, nepochybujete ani zlomek vteřiny, že pódium je její svět. Na hereckou dráhu ji přitom přivedla její maminka Jiřina Bohdalová. Právě ji prý vděčí za to, že se v téhle džungli neztratila. Na svou dceru se ale přijde do divadla podívat vzácně. O to větší radost Simona měla, když svou maminku viděla v hledišti na své nové hře Vězeň na druhé Avenue hned dvakrát, během několika dní. „Ona si vždycky píše v té tichosti, blbosti, které dělám. Abych to mohla opravit. Tentokrát jich měla hodně. Říkala, to jsme zvědavá, jestli to splníš. Já se přijdu podívat i na premiéru. A přišla,“ řekla Simona.

A co tam třeba bylo? „Hlavně, kde tlačím na pilu. Kde je to moc. Ta Jiřina je takový profík, že já ji ve všem absolutně věřím a vždycky když ji poslechnu, tak se to vyplatí,“ prozradila herečka. Herecké chyby vám kolegové neřeknou. Ty řekne prý jenom máma. Zatímco slovo Jiřiny Bohdalové bylo v rámci profese svaté, v životě to fungovalo trochu jinak. Tam dělala Simona spíše opak. Nakonec se ukázalo, že i tam měla často maminka pravdu.

Ale tak zkusit si to prý musela. Simonina nová role jí prý připomíná samotný život. Alespoň co se týká ve zkušenostech s muži. „Je to o tom, co všechno ženská vydrží, aby udržela chlapa při sebevědomí. A když vydrží těch třináct zastavení, jako Ježíš Kristus, tak dojde toho ráje. A to je podle Simony Stašové prý klíč k mužským srdcím. Recept je chválit. Chválit, chválit, chválit. Uchválit ho. Muž musí mít sebevědomí. Nesmíme mu ho brát,“ radí Simona.

A kdy si uvědomila, že je právě toto ten klíč? „Předevčírem. Ne, tak je to samozřejmě hyperbola. Ale až když jsem téměř všechno ztratila, tak jsem si uvědomila, proč jsem to ztratila. Nemůžu říct, že to nedopadlo dobře. Já jsem velmi spokojená. A to, co jsem ztratila, je jenom má vina. Myslím teď vztahy, které bych rada dotáhla do konce. A nepovedlo se. Já měla velmi kvalitní muže. Něco se nepovedlo. Ale vím, že to byla má vina, protože jsem je umilovala k smrti. Byla jsem na nich vždycky závislá a to není dobré,“ řekla herečka.

A má teď Simona nějakého muže? „Já se nebudu zpovídat. To by nebylo dobré. Víte proč? Oni ti kvalitní lidi nechtějí publicitu. Když nejsou od divadla nebo od filmu. Někoho, kdo mě drží za ruku, mám. Ale absolutně nechce mít publicitu,“ odpověděla herečka.

Léto bude mít pracovní a tak nám ukázala místo, kde se zašije, když si chce připomenout svou milovanou Itálii. Eduardo a Helenka jsou prý hereččina druhá rodina. „Ano, když nemůžu do Itálie, tak kousek Toskánska mám na Letné. A když mi je smutno, tak zavolám Helence Karochové a říkám jí, že přijdu na špagety a dobré vínko,“ uzavřela Simona Stašová.

Sdílejte článek