TopStar

12. února 2018 13:32

Ilona Blašková

Jak se daří operní pěvkyni Andree Kalivodové skloubit mateřství s prací

Operní pěvkyně Andrea Kalivodová před časem oslavila 40. narozeniny. U dámy se sice věk neprozrazuje, ale u Andrey to není tajemstvím. No a její syn Sebastian zase na konci ledna sfoukl první svíčku na dortu. Andrea má kluky dva, a kromě mateřských povinností se naplno věnuje i práci. A tak je jasné, že má toho všeho někdy prostě nad hlavu. Ostatně, to asi znají všechny maminky.

Tříletý Adriánek je velmi živé dítě. Víkendové odpoledne s ním tedy operní pěvkyně tráví ve sportovní akademii pro nejmenší. Tam může pod dohledem fyzioterapeutky cvičit i její roční syn Bastík.“My pořád chodíme do takových dětských heren a máme rádi, když se děti můžou proběhnout a mají přirozený pohyb. A když získají nové kamarády,“ prozradila Andrea.

S příchodem dětí se vytížené umělkyni změnil život od základů. "Je to tedy někdy velice dobrodružné, protože kluci jsou od sebe dva roky a dva měsíce. Takže nevím co je lepší. Jestli mít dvojčata nebo takhle děti hned za sebou. Adriánek je totiž velmi temperamentní dítě a Bastíček teď začal chodit. On nám vyšplhá schody za 10 vteřin," řekla Andrea.

Na jeviště na koncerty ale nezanevřela. Těší se na březen, protože bude mít volněji a hlavně bude mít po premiéře. 1. 3. má totiž premiéru koncertního provedení opery Dona Diana ve Fóru Karlín. Svého manžela si pěvkyně velice váží. Hodně jí s dětma totiž pomáhá.

A bude chtít Andrea do třetice ještě holčičku? "To rozhodně ne. Já se na to dívám zdravě a pragmaticky. Teď jsem oslavila kulaté výročí a vlastně mě čekají ty nejkrásnější léta ženy. Teď je to vlastně z práce do práce. Ale jsem moc ráda, že ty kluky máme. Jsou opravdu úžasní,“ dodala pěvkyně.

Autoři: Eva Fraňková, Ilona Blašková

Sdílejte článek

Přečtěte si také