TopStar

10. září 2013 16:05

Jak se nezbláznit ve Vile? Absolvovat terapeutické sezení

Laický název: ponorková nemoc. Ve skutečnosti závažný psychologický jev, který postihuje podle odborných studií i profesionály, kteří jsou na to školení. Natož obyvatele Vily VyVolených.

Pro "ponorku" je typické stoupající napětí – od nepřívětivého chování přes slovní konflikty až po otevřené projevy agresivity. Pomáhá dostatek podnětů a především možnost přerušit kontakty v malé skupině, kterou jev postihl. Jenže... To ve Vile jaksi nejde. A tak přicházejí na řadu například různé hry, díky kterým si soutěžící mohou leccos vyříkat a nedržet se přitom zrovna pod krkem. Dokonce i horkokrevný Thomas svedl Vladkovi celkem klidně říct, že kdyby nebylo jeho, ve Vile by byla skvělá nálada.

Těžko říct, jestli se mu povedlo něco zachránit. Vypadá to, že právě Thomas je kandidátem na "vítěze" dnešního Zúčtování.

Chcete vědět, co se děje ve Vile právě TEĎ? Vyberte si zdarma některou ze čtyř kamer ZDE a čtěte naše on-line zpravodajství.

TIP Prima-Style.cz: Sledujte Zprávy z Vily na Primě od 19.40 a Zúčtování od 20.15. Ve 21.50 na Prima love VyVolení – Denní rekapitulace.

Mohlo by vás zajímat:

Jak obyvatelé Vily řeší své splíny:

Jak to vypadá, když jsou všichni zralí na psychiatra:-)

Ale teď vážně! Tenhle výbuch nebyl legrace ani trochu a stále kvůli němu platí hrozba podmínečného vyloučení:

Sdílejte článek

Přečtěte si také