TopStar

19. května 2018 08:19

Jak šel čas s láskou Meghan a Harryho?

Už za pár hodin budou fanynky prince Harryho hořce prolévat krokodýlí slzy. A ještě předtím než se postaví se svou nastávající Meghan Markle k oltáři si připomeňme, jak jejich vztah probíhal a jaká úskalí si musela dvojice projít.

Červenec 2016

Právě v této době se princ Harry a Meghan Markle seznámili přes jejich společného přítele. Podle jedné informace šlo o designerku Mishu Nonoo, Meghaninu kamarádku a bývalou ženu Harryho nejlepšího přítele ze školních lavic. Podle jiných údajů to prý byla princova kamarádka z dětství Violet von Westenholz.

31. října 2016

Britský tisk zveřejnil, že Harry s Markle tajně randí a princ prý už dávno nebyl tak šťastný. Meghan v ten samý den zveřejnila fotografii dvou zamilovaných a usmívajících se banánů, což veřejnost vzala jako potvrzení, že nejde jen o novinářský výmysl.

1. listopadu 2016

Novináři zjišťují nové informace, které potvrzují vážnost jejich vztahu. Anonymní zdroj zmiňuje pro časopis People, že Meghan se již seznámila s Harryho otcem Charlesem.

8. listopadu 2016

Kensingtonský palác vydává oficiální oznámení, že princ Harry se skutečně rozhodl pro vztah s hvězdou seriálu ‚‚Kravaťáci‘‘. Zároveň prosí média, aby přestala spekulovat o Meghanině záměrech. Několik dní předtím se na Markle totiž strhla vlna negativních reakcí a obvinění.

28. listopadu 2016

Z paláce přichází další oznámení, pro tentokrát vyjádření prince Williama ohledně nového vztahu jeho mladšího bratra. ‚‚Vévoda z Cambridge plně chápe význam uchování soukromí a podporuje touhu prince Harryho být uchráněn před veřejností.‘‘

6. prosince 2016

Harry plánuje cestu z Barbadosu do Velké Británie. Místo toho, aby jel hned domů, tak si udělal zajížďku do Toronta, kde probíhá natáčení seriálu ‚‚Kravaťáci‘‘.

9. prosince 2016

Meghan je spatřena na veřejnosti s novým náhrdelníkem, který zdobí písmena ‚‚M‘‘ a ‚‚H‘‘. Ještě o něco dříve si novináři všimli totožných náramků, které měli oba z dvojice.

15. prosince 2016

Meghan a Harry byli konečně vyfoceni na schůzce. Snímky vyfotil v Londýně novinář portálu The Sun.

15. ledna 2017

Média zmiňují, že Meghan se seznámila s Kate Middleton a věnovala jí jako narozeninový dárek luxusní kožený diář.

2. února 2017

Harry a jeho oficiální přítelkyně se už nesnaží skrývat před novináři. Na portálu The Sun se objevují fotografie, jak Harry a Meghan obědvají v restauraci Soho House.

3. března 2017

Markle doprovodila prince na svatbu jeho přítele Toma Inskipa na Jamajce. Na některých fotkách z události působil Harry poněkud odstrčeně a vylekaně, podle čeho začali fanoušci spekulovat, že zrzavý lamač srdcí už si to se svou láskou k Meghan rozmyslel.

7. dubna 2017

Meghan ruší svůj lifestylový bloh The Tig, který spravovala v průběhu tří let. O důvodu oficiálně nepromluvila, ale fanoušci usoudili, že jí to doporučili členové královského dvora.

7. května 2017

Meghan podporuje a drží palce Harrymu na turnaji pola. Po konci hry dvojici nachytají novináři, jak se objímá.

20. května 2017

Meghan Markle doprovází svého milého jako oficiální přítelkyně na svatbu Pippy Middleton. Na samotné ceremonii sice nebyla, ale na poobřadových oslavách už po boku Harryho zářila.

4. srpna 2017

Zamilovaní letí do Afriky oslavit 36. narozeniny herečky. Podle anonymního zdroje plánoval Harry tuhle cestu už dlouho a snažil se ji udělat co nejromantičtější - s dlouhými procházkami, výhledem na jezera a vyjížďkami lodí.

5. září 2017

Vychází prví rozhovor Meghan o jejím vztahu s princem. Novinář časopisu Vanity Fair, který Markle zpovídal potvrdil, že dvojice je skutečně šťastná.

13. září 2017

Podle médií seznamuje Harry svou milou s babičkou Alžbětou II. ‚‚Vše dopadlo nadmíru dobře a jistě šlo o jednu z jejich mnoha dalších schůzek,‘‘ řekl pro US Weekly anonymní zdroj.

25. září 2017

První oficiální představení dvojice na veřejnosti. Herečka a princ navštívili sportovní soutěž Invictus Games, kde se drželi za ruce a nebáli se skrývat své city. Od tohoto momentu začali fanoušci spekulovat o možných zásnubách. Jen o několik dní později doprovodila Meghan prince i na slavnostní ukončení her.

13. listopadu 2017

Ještě více spekulací o zásnubách se objevilo poté, co portál Deadline oznámil oficiální odchod Meghan ze seriálu ‚‚Kravaťáci‘‘.

21. listopadu 2017

Podle informací časopisu People dokončila Meghan natáčení a odletěla do Velké Británie, aby se přestěhovala k Harrymu.

27. listopadu 2017

A je to oficiální! Svět obletěla zpráva o zasnoubení atraktivního zrzka prince Harryho a snědé krásky Meghan Markle. Oficiální oznámení tvrdí, že princ požádal svou milou o ruku o něco dříve v tomto měsíci. Rovněž se zmiňovalo, že ke svatbě dojde na jaře.

27. listopadu 2017

Meghan a Harry poskytli svůj první rozhovor pro stanici BBC.

1. prosince 2017

První objevení zasnoubených v roli ženicha a nevěsty. Pár dostal nespočet gratulací a vydal se na několik cest po zemi.

15. prosince 2017

Je znám termín svatby - 19. května 2018!

21. prosince 2017

Probíhá první oficiální focení na počest zásnub.

15. března 2018

Královna Alžběta II. oficiálně odsouhlasila sňatek svého vnuka s rozvedenou americkou herečkou. Oznámila to na zasedání lordů v Buckinghamském paláci.

12. května 2018

Alžběta II. vydala písemný souhlas ohledně souhlasu svatby. Dokument, který obřad potvrzuje představil Buckinghamský palác veřejnosti.

Sdílejte článek
Štítky Alžběta II. princ Harry Meghan Markle

Přečtěte si také