TopStar

2. listopadu 2013 11:50

Dagmar Dandová

Jak šel čas se Scarlett Johannson a Natalií Portman

Mají toho společného více, než by se mohlo zdát. Obě dvě začaly svou kariéru už jako malá miminka v reklamách. Následně ohromily celý svět svým hereckým talentem už jako děti. A trůn nejvíc sexy hereček jim ještě nikdo nesebral. Takové jsou Natalie Portman a Scarlett Johansson.

Obě jsou krásné a obě umí hrát. Jejich hereckou kariéru odstartoval film v jejich ranném dětství.

U brunetky Natalie Portman to byl thriller Leon s Jeanem René. Blonďatou krásku poprvé výrazně zaregistrovali diváci ve filmu Zaříkavač koní.

Mezitím se Natalie Portman stala hrdou držitelkou Oscara za snímek Černá labuť. Scarlett Johansson sice Oscara (zatím) nezískala, ale spolupracuje s těmi nejlepšími režiséry a drží se na předních žebříčcích nejvíc sexy celebrit. My jsme zdokumentovali, jak tyhle dvě herečky rostly do krásy:

Scarlett Johannson a Natalie Portman ve svých sedmnácti letech

Zatímco Scarlett hrála v nezávislých filmech s hereckými legendami, Natalie ve svých sedmnácti dostala jednu z hlavních rolí ve fenoménu s názvem Hvězdné války.

Hollywoodské krásky v čerstvých dvaceti...

Scarlett Johansson si zahrála v jedné ze svých nejúspěšnějších rolích ve filmu Ztraceno v překladu, které režírovala Sofie Copolla. A Natalie Portman v té době studovala psychologii.

Která je lepší na červeném koberci?

Natalie Portman patří do sféry spíše křehkých slečen, zatímco Scarlett je žena krev a mlíko. V každém případě, obě dvě na červeném koberci patří vždy k těm nejkrásnějším ženám.

Růžové paruky jsou jim viditelně souzené

Natalie Portman si v úspěšném filmovém zpracování divadelní hry Na dotek zahrála striptérku. Její pracovní uniformou byla podprsenka, miniaturní kalhotky a růžová paruka. Jejím mužem Jude Law. Okouzlující Scarlett Johansson v růžové paruce zpívala karaoke někde v zapadlém baru v Tokiu ve filmu Ztraceno v překladu.

V neděli na Prima love uvidíte ve 20.15 souboj obou krásek ve filmu Králova přízeň.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také