TopStar

28. února 2018 09:10

Jak si léčí srdce bývalý Jennifer Aniston? Štěňátky nebo Selenou Gomez?

Justin Theroux (46) nevypadá, že by rozvodem s herečkou Jennifer Aniston strádal. Před pár hodinami zveřejnil hollywoodský krasavec na svém Instagramu sérii fotografií, které s jeho bývalou láskou už nesouvisí. Srdce si evidentně léčí herec štěňátky, se kterými pózuje.

Příspěvek Justina byl posvěcen útulku pro zvířata bez domova v Texasu. Herec tím chtěl vybídnout své fanoušky, aby nebyli lhostejní k nebohým zvířátkům. Krom typických hashtagů, které se v podobných případech používají, označil ve svém příspěvku Theroux ještě zpěvačku Selenu Gomez. To fanoušky velmi překvapilo a dalo vzniknout mnoha spekulacím o tajném románku.

Aby toho nebylo málo, tak Justin připsal ke svému příspěvku: ‚‚Ano, Seleno, zas jsem tě označil, ale kdybys sama viděla ta nebožátka, udělala bys totéž. A navíc jsi stejně úžasná jako štěňátka.‘‘ A právě to fanoušky udivilo nejvíce.

Mnozí si samozřejmě okamžitě vzpomněli na spekulace, které vzešly před 2 lety o tom, když Justin Theroux otevřeně flirtoval se Selenou na předávání Zlatých glóbů roku 2015. Tím samozřejmě popudil nejen své fanoušky, ale i svou milou Jennifer Aniston. I kdyby si herec ale na mladičkou Selenu myslel, ta je v současnosti šťastná se svým stávajícím přítelem Justinem Bieberem.

Připomeňme si, že to není tak dávno, co se po světě rozletěla zpráva, že herečka Jennifer Aniston (49) se bude rozvádět se svým stávajícím mužem Justinem Therouxem (46). Teď spekulují média i fanoušci, zda manželství herečce krachlo kvůli Pittovi, který řeší stejné trable, a zda se ti dva dají zase dohromady. A co myslíte vy?

Sdílejte článek
Štítky Selena Gomez Jennifer Aniston Justin Theroux Angelina Jolie štěňátka

Přečtěte si také