TopStar

10. srpna 2018 15:00

Ilona Blašková

Jak si léčí zlomené srdce naše celebrity? Zeptali jsme se!

Před pár dny Plekanec s Vondráčkovou rozvířili prázdninové vody oznámením svého rozchodu. Na internetu oznámili konec, a spustili lavinu komentářů, které jsou takové, jaké jsou. Rozchod po letech a s dětma? To zatraceně bolí. Ale jako zatraceně! A my se zeptali celebrit, co na tohle období “PO“ vůbec pomáhá!

Nejen Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec prochází těžkým obdobím. Každý z nás někdy zažil rozchod s milovanou osobou. Třeba moderátor Michal Kavalčík má stále doma pozůstatek nevydařeného vztahu. „Je už to mnoho, mnoho let. Dokonce prstýnek zůstal doma schován a přiznám se, že nevím, co s tím prstýnkem mám udělat,“ řekl Michal.

Většina námi oslovených známých tváří se shoduje, že na srdce bol, nejlépe zabírá čas. „Slzy, čas, kamarádi, kamarádky, flaška vína někdy, ale čas je ten základní atribut,“ řekla moderátorka Velkých zpráv Terezie Tománková. „Pak funguje ta selektivní lidská paměť. To znamená, že s odstupem času si člověk pomatuje jen to dobré, což je také skvělá vlastnost lidského mozku,“ tvrdí moderátor Leoš Mareš.

Ovšem i když rozchody, rozvody a další vztahové patálie dost bolí, nemá cenu se utápět ve smutku. Lék na zlomené srdce je potřeba brát s humorem. „Normálně ortéza nebo sádra na dva měsíce a je to v pohodě,“ řekl herec Saša Rašilov. „Drogy, alkohol, antidepresiva, a tak podobně, sebevražda, jak kdo chce,“ žertoval Jakub Prachař.

Co si budeme povídat, v takových situacích je každá rada drahá a víc hlav víc ví. „Jak se říká, vybít klín klínem. Nebo práce,“ řekla herečka Aňa Geislerová. „Nic se neděje jen tak. Všechno má nějaký smysl a i tato období, kdy máme zlomená srdce jsou od toho, abychom pochopili, co chceme a co nechceme,“ řekla herečka Kristýna Freiová.

Sdílejte článek