TopStar

3. května 2018 09:56

Jak trávily hvězdy První máj? Každý se líbal... po svém

Je to úděl dnešní doby. Kdo nedal na své sociálni sítě fotku, jak se líbá se svou drahou polovičkou, tak byl podle ostatních zapšklý a sám. Pro mnohé je právě První máj svátek zamilovaných a Valentýn bojkotují. A o kom je řeč? Pojďme se na ně podívat!

‚‚Svatý Valentýn pro mě nikdy nic extra neznamenal. Možná až teď v posledních dvou třech letech koupím své paní kytičku nebo domluvím, že půjdeme na večeři. Valentýna nepovažuju za náš svátek. Naopak na 1. máje jsme jezdívali pravidelně na tenisový turnaj, kde byla vždycky hojnost rozkvetlých třešní, tak jsem se držel té tradice a vždycky jsem svou paní pod rozkvetlou třešní políbil. Kdybych zapomněl, asi by ji to mrzelo,‘‘ odpověděl na otázku, jaký svátek pro něj znamená více, herec Filip Blažek.

A stejného názoru je i herec a moderátor Miroslav Šimůnek, který se na 1. máje snaží nezapomenout políbit svou přítelkyni, ale Valentýn příliš neuznává. Tvrdí, že když je člověk skutečně zamilovaný, tak slaví svátek zamilovaných každý den.

Podobné smýšlení má i herečka Tereza Kostková, Petra Horváthová a modelka Tereza Maxová či herec Martin Kraus, Pojďme se podívat na některé hvězdy, co si vyrazily na Petřín či pod ledajakou rozkvetlou třešeň a nenechaly své protějšky uschnout.


Přečtěte si také