TopStar

6. prosince 2013 11:50

Dagmar Dandová

Jak vybruslí Miss World Kuchařová z Vánoc?

Modelka a Miss World Tatiana Kuchařová bude letos trávit Vánoce se svými rodiči, protože její přítel Ondřej Brzobohatý bude na svátky zřejmě s mámou Hanou Gregorovou. Už je to více než rok, co zemřel jeho otec Radek Brzobohatý a jeho rodina vnímá tuto ztrátu stále velice citlivě.

Kuchařová tak sice prožije Vánoce bez partnera, ale zato může celé dny bruslit.

„O Vánocích tradičně chodíme bruslit a pak během Vánoc na dlouhé procházky,“ prozradila Miss World 2006 a uvedla, že ona na rozdíl od statních dvacet druhů cukroví rozhodně nedělá.

„Sama nepeču, spíš pomáhám babičce nebo sestrám,“ uvedla. „Moc se na Vánoce ale těším, stejně jako v minulosti je budu trávit s rodinou. A samozřejmě u nás nesmí doma chybět klasické vánoční menu – kapr, salát, stromeček,“ prozradila Kuchařová, která slavnostně rozsvítila v Augustine hotelu vánoční stromeček a při té příležitosti představila nový charitativní projekt Adventního kalendáře.

A co její partner Ondřej Brzobohatý? Ten si minulý rok o Vánocích konečně odpočinul. Jak to bude mít s odpočinkem letos?

„Dobře mi vloni začalo být až o Vánocích, ale konec to ještě nebyl. Až do konce března jsem byl totiž permanentně nachcípaný. Organismus se asi potřeboval pročistit,“ řekl o minulých svátcích. Tak uvidíme, jak se pročistí letos.

-dad-

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také